Rozległe oceany i pływające wyspy, kto wie co przyniesie przyszłość? Ale w MMO Dream Planet jest to rzeczywistość! W grze naszym głównym zadaniem będzie budowa na własnej pływającej wyspie naszej metropolio.

Zaczynamy od kilki mieszkańców i małej gotówki, to nam musi wystarczyć aby wybudować pierwsze budynki. Możesz zarobić więcej pieniędzy podczas modernizacji już istniejących budowli czy przez tworzenie zupełnie nowych. Każdy element infrastruktury naszej wyspy jest fundamentem zapewniającym dostęp do stałego przyrostu monet i mieszkańców. Jeśli chodzi o samą grafikę to przyznam, że autorzy się postarali, mamy możliwość powiększenia każdego budynku po czym będziemy widzieć szczegółowy wygląda mieszkańców, a nawet detale na ich twarzach. Co może zaskoczyć to na naszej wyspie znajdziemy także innych mieszkańców, począwszy od rdzennych mieszkańców Ameryki po ufoludki, dosłownie.


Troszkę MMO Dream Planet przypomina mi takie gry jak Critter Island i Backyard Monsters, a w sumie ich skrzyżowanie, bo możemy przejść do widoku całej planety i widzieć panoramę pięknych pływających wysp. Po poziomie 6 można zacząć badać okoliczne wysepki, ale to nie koniec, dostaniemy możliwość budowy infrastruktury wojskowej, a co za tym idzie rozpocząć będzie można ataki na innych graczy (ich wyspy).

Sen Planet Facebook gry przypomina mi skrzyżowanie Wyspa Critter i potwory Backyard. Możesz przejść do “widzenia planeta”, który pokazuje panoramę pełno innych pływających wysp.


Gry podobne