DragonSky to MMORPG stworzony przez Aeria Games, który zapewnia graczowi o wiele więcej odmiany niż inne gry tego typu. Najważniejsze co odróżnia go od całej reszty jest to, że gra nie ma systemu klasowego.

Gracze dostają się do wyboru umiejętności i broń jaką chcą opanować, co oznacza, że można faktycznie zbudować swój własny charakter tak, jak go sobie wymarzyliśmy. Masz cztery umiejętności dotyczące broni, które można połączyć tak jak uważasz, aby jak najlepiej zbudować swoją postać.


Umiejętności te obejmują pięści, miecze, włócznie i młoty. Jeśli szukasz jak najszybszych broni, to musisz wybrać pięści. Będzie to dobrze działało przeciwko młotom, ale w obliczu mieczy okażesz się słabeuszem. Miecze i dwuręczne miecze są najbardziej zrównoważone, kiedy poszukujesz szybkości i mocy.

Ta umiejętność będzie dobrze sprawowała się przeciwko pięści, ale będziesz słaby, gdy wykorzystane zostanie przeciwko tobie włócznia.

Gracze, którzy zdecydują się na włócznie jako broń będą mogli wyrządzić wiele szkód z dalekiego zasięgu, ale one mają małą prędkość ataku w porównaniu do innych. Będzie dobrze działało na miecze, ale będą one słabe, jeśli ktoś przypakuje w młoty. Najpotężniejszą bronią są jednak młoty i mają najwyższą siłę ataku, ale będą one słabe, gdy ktoś walczy na pięści. Będą one jednak bardzo dobre przeciwko włóczniom.


DragonSky to gra 3D fantasy rozgrywana w starożytnych Chinach, gdzie walczą przeciwko sobie dwie frakcje o nazwie “Soul of the Dragon” i “Heart of the Tiger”. Łatwo jest znaleźć przeciwników do PvP. To daje szansę odpłynąć w świat pełen piękna i emocji opartego na linii historii.

DragonSky masz szansę być jednym z najlepszych MMORPG jakie są dostępne, jeśli chodzi o szybkie tempo akcji i sztuki walki. Możesz atakować kilka celów na raz, więc musisz być czujny i gotowy. Ciosy są oparte o rzeczywiste ruchy sztuki walki, co czyni go ciekawszym oraz bardziej realistycznym niż wiele innych gier MMORPG. Posiada również opcję łowcy głów, gildie, rzemiosło i wiele innych.

Info: Gra jest obecnie zamknięta, jeśli zostanie uruchomiona ponownie to zaktualizujemy wpis.Gry podobne