Zarówno dla Europy jak i Północnej Ameryki poznaliśmy wydawcę gry MMO Dragon's Prophet kilka miesięcy temu. Obecnie gra wejdzie w fazę zamkniętych testów beta na Tajwanie 13 marca. Trailery prezentujące wszystkie klasy zostały już ujawnione, a wersję łączącą je wszystkie zobaczymy poniżej. Gra została stworzona przez Runewaker Entertainment (Runes of Magic) i jest to ich druga tak wielka produkcja. Testując ją jeszcze w wersji Alpha zauważyłem, że walka bardzo przypomina tą jaką znamy z Dragon Nest czy Vindictus.

W grze MMO Dragon's Prophet smoki zostały podzielone na osiem typów i mogą być przez graczy łapane i wykorzystywane jako pety, albo mount'y, a każdy posiada własne drzewko umiejętności, które rozwijamy wraz z kolejnymi poziomami naszego smoka. Ten system bez wątpienia jest główną funkcją całej produkcji, ale będą również wojny gildii, rajdy na lochy, system domostw itp.


Zapewne jeszcze raz przetestuję Dragon's Prophet, gdyż podczas testów Alpha czułem się jak w kiepskim horrorze i teraz mam nadzieje, że wiele się zmieniło.  


Gry podobne