Studio Infernum zaprezentowało dziś drugą strefę w grze MMO Dragon's Prophet. Wcześniej mogliśmy poznać Bakra, strefę startową. Dziś wydawca odsłania przed nami zupełnie nowe tereny – Satuma – gdzie czeka na nas ponad 200 misji. Czekają na nas mroczne intrygi i wiele nowych zagrożeń, aż do 30 poziomu. Satuma zlokalizowana jest w Mangard, zachodniej części kontynentu Auratia. Są to dzikie tereny otoczone przez wysokie góry. Stoczono tutaj wiele walk podczas ostatniej Wojny Smoków.

Woda jest najważniejszym czynnikiem wpływającym na całe życie w Satuma. Wielu wieśniaków żyje z rybołówstwa, łowią ryby głównie w rzekach i jeziorach otaczających te dzikie tereny. Wioska Hunak nie jest wcale inna. Znajdziemy ją w okolicach Kylar Abyss, miejscu, w którym wszystkie rzeki Satuma spotykają się. Na wschód od Hunak znaleźć można starożytny las – Avanah Forest. Ów las dostarcza wielu materiałów budowlanych dla okolicznych mieszkańców. Jednakże jest to również miejsce, gdzie czeka nas wiele niebezpieczeństw: Leśne Giganty i inne przerażające kreatury, które nigdy nie przepuszczą okazji, aby nie zaatakować pracujących drwali.


Jednak las Avanah nie jest jedynym miejscem, w którym czeka na nas mnóstwo niebezpieczeństw. W północnej części Satuma zostało zbudowane ufortyfikowane miasto przez słynnego generała Deyarka, który dowodził armią zła podczas Pierwszej Wojny Smoków. Miasto zostało prawie zniszczone w jednej z walk i przejęte przez Osira. Obecne ruiny są domem dla podgatunku ludzi, zwanych Wolfmen, zmienili oni nazwę miasta na Wolfman Stronghold.

Tych co odważą się zagrać w Dragon's Prophet czeka nie lada trudne zadanie. W Satuma czeka na nich wiele opuszczonych dungeonów z różnymi poziomami trudności. Jednak w trudnych sytuacjach możemy liczyć na gościnność miasta Tahkar, w północnej części Satuma. Zaoferują nam pyszne jedzenie i miejsce na spokojny wypoczynek. 


Gry podobne