Czy jesteś maniakiem PvP? Czy pragniesz zarządzać swoim imperium i rozgrywać epickie walki? Dragon Soul jest dla Ciebie wyborem… Dragon Soul jest grą 3D MMORPG opublikowaną przez chińskiego twórcę gier online Giant Games (King of Kings 3), a w Europie przez niemieckie studio Neonga. Dzięki wykorzystaniu autorskiego silnika graficznego 3D, Dragon Soul posiada wyjątkowo przyjemną oprawę wizualną, a gracze tutaj są wciąż zaangażowaniu w ekscytujące wojny między różnymi imperiami. Chiński tytuł to 龙 魂, a zagrać możemy, oczywiście w wersji chińskiej tutaj. Ale po co? Przecież już mamy wersję anglojęzyczną.

Fabułą gry rozgrywana jest w szarym, zniszczonym po wielu wojnach świecie, gdzie osiem królestw połączył sojusz, co doprowadziło do masowego najazdu na pozostałe królestwa. Jednak atak takich połączonych sił staje się potężnym zagrożeniem nawet dla dobrze bronionego królestwa. Jednak ów kraj szczycący się ponad 600-letnią historią i tradycjami zostaje zniszczone, po ponad trzyletnim oblężeniu. Obecnie, po 150 latach od upadku wspomnianego imperium zjednoczonymi niegdyś królestwami targają liczne wojny, nie ma już sojuszu, jest tylko krew i pożoga. Każdo królestwo przywłaszcza sobie prawo do posiadania zaginionych artefaktów, które zostały pogrzebane 150 lat temu razem z pokonanym imperium. Więc do którego z walczących królestw się przyłączysz?


W Dragon Soul mamy dostępne 5 klas postaci do wyboru, ponad 160 unikalnych skilli i ponad 900 zadań, które sprawdzą twoją siłę. Także mamy możliwość zdobycia różnych petów, które przywołamy do walki w razie potrzeby. Każda z klas ma unikalne cechy i wszyscy wywodzą się ze starożytnych plemion, gdzie smoki uważane były za przyjaciół ludzi i ich pomocników. Najodważniejsi i najpotężniejsi wojownicy uzyskiwali na swoim ciele pieczęć duszy smoka, który świadczył o jego sile, potędze itp. W grze gracz musi rozwinąć kilka słabszych skilli na poziom mistrzowski i pozbierać kilka innych ważnych elementów, aby zdobyć owo zaszczytne odznaczenie. Jednak nie zmienia to tylko wyglądu naszej postaci, ale daje też możliwość korzystania ze specjalnych umiejętności jak i nowych ruchów, które konsumują „dragon soul” w trakcie korzystania.

W sumie nie wspomniałem, a to sprawa istotna, Dragon Soul jest zupełnie darmowy, ale do użytku gracza oddano sklep gry, gdzie możemy zakupić za realną kasę troszkę różnych polepszaczy.

Background Story:


Dragon Soul umieszczono w starożytnych Chinach, w świecie fantasy 3 lata po wojnie, gdzie upadła dynastia Bi Luo po ponad 500 latach rządów. Po 150 latach zjednoczone królestwa Qin Ling, Mu Yuan, Pei Shui i Yun Ze zaczęły rywalizować ze sobą i tak został obalony sojusz. W tym samym czasie ludzie z centralnych równin cierpieli z powodu licznych ataków ze strony Mystic Sword Guild, the Black Flag Legion, the Valley of Venom i the Five Dragon Manor. Ta plaga zła jest wynikiem działania potężnego artefaktu, który zaginął 600 lat temu wraz z upadkiem dynastii Bi Luo. Miasta i wsie zostały zniszczone, rodziny rozdzielone, a ludzie wygnani z ich ziem. Teraz Ty, głodny i wkurzony budzisz się po środku nieznanej wioski.
 

Inne możliwości:

Dragon Soul jest skierowaną na walkę PvP grą MMORPG, gdzie gracze muszą toczyć walki między sobą. W grze znajdziemy cztery profesje. Potężnych wojowników, łowców, zabójców i potężnych magów, a każdy z nich z dwiema specjalizacjami. Wojownicy mają umiejętności korzystania z broni jednoręcznych i dwuręcznych, podczas gdy łowca korzystać może z normalnego łuku bądź kuszy. Magowie mogą posiąść magie ognia albo lodu, a zabójcy mogą specjalizować się w ataku bądź kamuflażu. Oprócz specjalizacji, każda klasa może wykształcić różne linie taktycznych umiejętności co sprawia, że z podstawowych czterech klas, od każdej może iść, aż osiem różnych możliwości rozwoju.


Niektóre z umiejętności jeśli zastosujemy w odpowiedniej kolejności mogą przynieść dodatkowe korzyści sumując swoją siłę, co dodaje więcej zabawy i niespodzianej podczas polowania na potwory i walk PvP.

Dragon Soul powstał przy wykorzystaniu najbardziej zaawansowanych technik i dzięki wspaniałemu silnikowi 3D, gdzie mamy wiele możliwości widoku kamer etc. Zachwycająca jakość obrazu pozwala graczom doświadczyć piękno środowiska i ujrzeć przeróżne zjawiska pogodowe, jak również podziwiać setki  efektów specjalnych jak lśniące zbroje i uderzająca o siebie broń itp.


Gry podobne