Dragon Raja to gra MMORPG 2D, której akcja toczy się w fantastycznym świecie rodem z baśni. Gra powstała na podstawie koreańskiej powieści o tym samym tytule. Dragon Raja to tak naprawdę już dziadek gatunku multiplayer, ale nie przeszedł on na emeryturę i żyje z nami do dziś, choć nie z tym samym wydawcą co pierwotnie, ale najważniejsze, że gra z nami dalej jest i mimo przestarzałej grafiki dalej zachwyca tysiące graczy na całym świecie.

Gameplay mamy tutaj klasyczny, możemy wcielić się w jedną z czterech klas postaci, uczestniczyć w duelach i otwartych walkach PvP. Już nawet podczas wyboru klasy, na samym początku gry, znajdziemy w niej same archetypowe jednostki. Otóż poznamy Łucznika, Złodzieja, Kapłana, Wojownika czy poczciwego Wizarda.


Dragon Raja004

Dragon Raja to już oldscholowa gra sieciowa i pomimo przestarzałej grafiki, straszliwego w obsłudze interfejsu użytkownika i mizernej kontroli to dalej jest jednym z tytułów, do których chętnie powracam. To dobra propozycja dla graczy, którzy szukają nieco klasycznych doświadczeń i jak wszystkie stare MMORPGi, omawiana gra ma otwarte walki PvP, w których atakujemy innych graczy praktycznie wszędzie.

Oczywiście na samej walce zabawa się nie kończy i deweloperzy oddali nam do użytku masę różnych profesji, więc możemy w wolnej chwili skoczyć na ryby, zając się górnictwem, pościnać parę drzew, zbierać zioła, albo po prostu uprawiać rolę. Jednak w razie wielkiej wojny, a dostępne są tutaj także wojny nacjo, śnieżne wojny i oblężenia – musimy porzucić miłe życie i ruszyć do walki, ruszyć do boju za Dragon Raja.


Wymagania sprzętowe:

  • OS: Windows 2000 / XP
  • CPU: Intel Pentium 3 500 Mhz / AMD 500
  • RAM: 128 MB Free
  • HDD: 32.0 GB Free
  • Grafika: 16mb

Screeny z gry:


Gry podobne