Dragon Oath to gra MMOG, której fabuła przenosi nas do starożytnych Chin, w czasy panowania dynastii Song, gdzie w okolicach roku 960 AD. Świat Dragon Oath opiera się w dużej mierze na wierzeniach i mitach, gdzie poznajemy osiem ras bóstw rodem z buddyjskiej kosmologii. Według Buddystów ci półbogowie żyli na wyższym poziomie egzystencji niż śmiertelnicy i do dnia dzisiejszego są powiązani swoją pasją i pragnieniami z Samsara – cyklem reinkarnacji. Podczas gdy owi półbogowie nie są najważniejsi w całej grze to główne postacie w grze są wzorowane właśnie na nich, na ich zachowaniu i umiejętnościach.

Historia w Dragon Oath rozwija się w trudnych czasach, pełnych napięć między różnymi królestwami, a sektami będącymi pod panowanie Dynastii Song. Wojujące imperia to Song, Liao, Dali, Western Xia i Tubo.


Gracz wybiera tutaj postać spośród dziewięciu różnych szkół walki. Po wybraniu klasy będziemy dysponowali unikalnymi, ale i potężnymi umiejętnościami i zdolnościami, które będą odtąd nas definiowały, naszą siłę i przyszłość.

Dragon Oath 007

Dragon Oath pozwala graczom zanurzyć się w świecie starożytnych Chin i ruszyć na najdziksze wyprawy wykonując przy okazji setki wciągających zadań jak i wyszkolić się zarówno w wojaczce jak i posiąść zdolności dyplomatyczne. Dużą wagę twórcy kładą tutaj na pracę zespołową i społeczność. Możliwe tutaj są śluby, dołączenie do gildii, a także kolejne dynastie powiązane więzami krwi.


W grze możemy zdobyć również wiernego towarzysza w postaci chowańca, który wiernie będzie walczył u naszego boku. W grze mamy ich trzy rodzaje: Young Pets, Wild Pets i Rare Pets, które różnia się między sobą wyglądem, umiejętnościami i atrybutami.

Wymagania sprzętowe:

  • CPU – Intel Pentium Ⅲ 800M
  • RAM – 256 MB
  • VGA – kompatybilna z DirectX 9.0c 32 MB
  • Musyka – karta kompatybilna z DirectX 9.0c
  • HDD – >1.5 G

Screeny z gry Dragon Oath


Gry podobne