Dragon Nest Europe to jedna z najbardziej oczekiwanych gier akcji RPG 2013 roku, dnia 6 marca nastąpi oficjalna premiera gry dla wszystkich europejskich graczy. Wszyscy gracze będą mogli od tego dnia pobrać za darmo grę MMO Dragon Nest Europe i rozpocząć pasjonującą rozgrywkę w świecie magii i RPG. Stanie się to tuż po zakończeniu zamkniętych beta testów gry. Pozycja powinna przypaść do gustu licznym graczom ceniącym sobie dobrą, szybką akcję, wysoką jakość wykonania i mocną grywalność.

Już od samego początku nie będzie można się nudzić, firma eFusion MMOG GmbH przygotowała dla wszystkich graczy wspaniałą nagrodę do wygrania w organizowanym z tej okazji konkursie pod nazwą “rive Your Action”, rozpocznie się on wraz z startem gry, a zwycięzca konkursu otrzyma wspaniałego…. BMW MINI Cooper Roadster! Pierwsza tura konkursu już trwa, więc aby mieć szansę na wygranie tej fantastycznej nagrody już teraz dołącz i rozpocznij rywalizację.


Firma eFusion MMOG niecierpliwie odlicza już kolejne dni do zbliżającej się premiery zamkniętych beta testów gry, które rozpoczną się już za 29 dni licząc od dzisiaj! Dwa tygodnie przed beta testami eFusion MMOG rozda limitowane ilości beta kluczy pozwalających na udział w testach. Więcej szczegółów na temat dystrybucji kluczy do bety poznacie już niebawem.

Więcej informacji o Dragon Nest Europe oraz o eventach znajdziesz na: www.dragonnest.eu 


Gry podobne