Esencje handlu (Trade Essences) w Dragon City są rodzajem zasobów, które pozwalają graczom wymieniać określone Smocze Kule z członkami swojego Sojuszu. Dla każdego rodzaju rzadkości dostępna jest określona esencja handlowa.

Kiedy centrum handlowe zostanie odblokowane?

Centrum Handlowe zostanie odblokowane w Drzewie Życia, gdy tylko dołączysz do Sojuszu.


Jak handlować?

Po pierwsze, musisz być częścią Sojuszu, ponieważ handel Kulami jest dostępny TYLKO z członkami Sojuszu.

Możesz utworzyć nowe zlecenie handlu, używając 2 esencji lub akceptując prośbę wysłaną przez innego członka sojuszu, używając 1 esencji (to samo dla wszystkich rzadkości). Będziesz mógł utworzyć tylko jedno zlecenie na raz, ale będziesz mógł wchodzić w interakcje z innymi zleceniami handlu, o ile posiadasz niezbędne Esencje.


Tworząc nowe zlecenie wymiany, możesz poprosić o dowolne smocze kule, o ile posiadasz co najmniej 1 taką kulę.

Transakcje będą powiązane z timerem o ograniczonym czasie trwania, który ma kilka efektów:

  • Jeśli licznik czasu wygaśnie, zanim ktokolwiek je zaakceptuje, samo żądanie wygasa i możesz poprosić o pełny zwrot esencji i kuli
  • Jeśli transakcja zostanie zaakceptowana przed upływem czasu, nie będziesz mógł opublikować nowego żądania wymiany, dopóki nie skończy się pełny czas. (Ale nadal będziesz mógł wchodzić w interakcje z innymi transakcjami członków sojuszu).
  • Jeśli anulujesz zlecenie wymiany, licznik czasu zostanie zresetowany i otrzymasz pełny zwrot pieniędzy.

Czy jest jakiś limit posiadanych esencji?

Możesz przechowywać ograniczoną ilość każdej Esencji Handlowej. Jeśli otrzymasz esencje i przekroczysz maksymalny limit, zostaną one zamienione na zasoby takie jak żywność lub złoto.


Uwaga: ten limit nie dotyczy esencji handlowych zakupionych lub odzyskanych z refundacji. Zakupione lub zwrócone esencje tymczasowo przekroczą maksymalny limit, dopóki nie zostaną wykorzystane.

Iloma kulami mogę handlować w trakcie jednej transakcji?

Liczba Kuli wymienianych w handlu zależy od ich rzadkości:

  • Normalne kule: 15 normalnych kulek
  • Rzadkie kule: 10 rzadkich kulek
  • Bardzo rzadkie kule: 10 bardzo rzadkich kulek
  • Epickie Kule: 8 Epickich kulek
  • Legendarne kule: 6 legendarnych kulek
  • Heroiczne Kule: 5 Heroicznych kulek

Czy mogę handlować zaraz po przystąpieniu do sojuszu?

Nie ma ograniczeń dla graczy, którzy są nowi w sojuszu. Nie będziesz jednak mógł handlować, jeśli opuściłeś inny Sojusz w ciągu ostatnich 12 godzin.

Powiadomienia na czacie sojuszu

Na przycisku czatu zobaczysz nowe powiadomienie, niebieski wykrzyknik informujący, że na czacie Sojuszu została opublikowana nowa transakcja.

Jak zdobyć więcej esencji handlowych?

Graj w Dragon City regularnie! Esencje handlu będą dostępne w różnych wydarzeniach w grze, takich jak wyspy, heroiczne wyścigi i wiele innych.


Gry podobne