Dragon Awaken to dość ciekawa propozycja wśród gier MMORPG na przeglądarkę. Posiada spory, magiczny świat, w którym każdy z nas znajdzie mnóstwo ciekawych miejsc jak i zajęć, aby nie nudzić się w długie deszczowe dni.

Opis gry Dragon Awaken

Zabawa zaczyna się obszernym samouczkiem, który krok po kroku prowadzi nas po świecie, pokazuje dostępne funkcje czy możliwości całego interfejsu. Wykonując kolejne kroki mamy szansę zdobyć ciekawe nagrody jak i nauczyć się „jak grać”, a to dopiero przecież początek naszej przygody w tym mistycznym świecie.


Prawdziwym atutem gry jest to, że nie pozwala nam się nudzić, ma całkiem dobrze zaprojektowany system zadań, który przydziela nam nowe misje raz za razem. Tym samym samodzielnie możemy obrać kierunek zabawy. Zadania przydzielone są kombinacją zadań z głównego wątku jak i zadań pobocznych, niekoniecznie związanych z prezentowaną w grze historią.

Walka w Dragon Awaken jest turowa i potrzebna jest żyłka urodzonego stratega, aby odnosić kolejne sukcesy. Podczas swojej tury możemy wybrać umiejętność, z której chcemy skorzystać, bądź skupić się na standardowych atakach. Potyczki wydają się proste, ale odpowiednie dobranie zaklęć i skilli skutkuje wygraną z minimalną ilością otrzymanych obrażeń.


W tytule gry na pewno zauważyliście słowo Dragon… tak, są tutaj smoki i każdy gracz jako swoje przyboczne zwierzątku może posiadać jedną z tych ziejących ogniem bestii. Potowarzyszy nam do kresu naszej podróży. Na początku smok będzie malutki, ale z czasem jego poziom rośnie jak i on sam i jego możliwości. W pewnym momencie stanie się naszym najpotężniejszym sojusznikiem w walce, który właściwie wykorzystany sprawi, że będziemy niezwyciężeni. Jedno co mnie zasmuciło to fakt, że podczas walki nie mamy bezpośredniej kontroli nad posiadanym smokiem. Co nie zmienia faktu, że to całkiem fajny dodatek do zabawy.

Jeśli chodzi o aspekt wizualny to Dragon Awaken zapiera dech w piersiach. Gra ma mnóstwo spektakularnych grafik, animacji i specjalnych dodatków, dzięki czemu otaczający nas świat jest absolutnie zachwycający. Wszystko to dopełnia żywa paleta kolorów, która przenosi grafikę opisywanej gry zupełnie inny poziom.


Gra jest całkowicie darmowa, ale posiada opcję mikropłatności dzięki którym zaopatrzymy się w specjalne udogodnienia.


Gry podobne