Walki Zespołowe w Diamond Dash to zawody, w których rywalizują ze sobą dwie drużyny po 5 graczy. Zwycięska drużyna wygrywa niesamowitego Jackpota.

Jak działają Walki Zespołowe?

Aby odblokować Walki Zespołowe, musisz osiągnąć poziom 10 w grze.


Najpierw musisz rozegrać rundę kwalifikacyjną, aby dołączyć do drużyny! Zostaniesz sprawiedliwie przydzielony do zespołu na podstawie twojej aktywności i poziomu w grze. Gdy jesteś w drużynie złożonej z 5 graczy, możesz konkurować z inną drużyną. Twój średni wynik drużyny musi być wyższy niż średni wynik drużyny przeciwnika, aby wygrać nagrody. Wynik zespołu to średni wynik wszystkich członków zespołu.

Zwiększ swój wynik i wielkość Jackpota ulepszając Uroki! Każde ulepszenie Uroku zwiększa Jackpot! W pełni ulepsz dowolny Urok, aby zapewnić dodatkowy bonus drużynowy wszystkim członkom zespołu. Członkowie obu drużyn dodają Złoto i Monety do Jackpota ulepszając Uroki! Ostateczny Jackpot jest dzielony między zwycięskich członków zespołu na podstawie ich wkładu w końcowy wynik!

Jedna bitwa drużynowa trwa 7 dni. Bitwa drużynowa kończy się w każdy poniedziałek o 10.00 czasu berlińskiego.


Czym są Uroki?

Talizmany dodają bonusy do wyniku końcowego i mogą dodawać bonusy do wyników członków zespołu. Dodają procent do wyniku normalnej rundy po zastosowaniu premii poziomu. Każdy Urok ma 5 poziomów do odblokowania, im więcej odblokujesz, tym silniejszy będzie.

Istnieją trzy rodzaje Uroków dostępnych w bitwach drużynowych:

– Urok poświęcenia – jest ulepszany poprzez codzienne granie w bitwach drużynowych


– Urok pasji – jest ulepszony poprzez rozegranie określonej liczby rund bitwy drużynowej

– Urok Mocy – jest ulepszany za pomocą Magicznych Mocy w Bitwach Drużynowych

Co to jest premia zespołowa?

Bonus drużynowy jest stosowany do wszystkich członków zespołu, gdy w pełni ulepszysz dowolny Urok.

Jak działa wynik zespołu?

Wynik zespołu to średni wynik wszystkich członków zespołu.

Oznacza to, że wynik twojej drużyny wzrośnie tylko wtedy, gdy przekroczysz swój osobisty maksymalny wynik. Jeśli ukończysz poziom z niższym wynikiem, NIE zostanie on dodany do wyniku zespołu.

Jak działa Jackpot?

Jackpot jest wypełniony 25 sztukami złota i 5000 monet na początku bitwy drużynowej.

Członkowie obu drużyn dodają Złoto i Monety do Jackpota ulepszając Uroki! Za każdym razem, gdy dowolny gracz ulepszy Urok, Jackpot jest wypełniony 1 Złotem i 300 Monetami! Zwycięska drużyna otrzymuje cały Jackpot.

Ostateczny Jackpot jest dzielony między zwycięskich członków zespołu na podstawie ich wkładu w końcowy wynik!

Jak działa globalny turniej?

Możesz teraz rywalizować z graczami z całego świata w Diamond Dash w Globalnym Turnieju. Wystarczy dotknąć ikony globu na tablicy wyników, aby podbić świat!

Turniej podzielony jest na 5 lig według poziomu: Złoty, Srebrny, Brązowy, Diamentowy i Platynowy.


Gry podobne