DerenGo 2 jest to jedna z ciekawszych gier TCG (karcianych) jakie pojawiły się na rynku gier online. Świat gry jest typowym obrazem fantasy, ale grafiki 3D się nie spodziewajcie, w końcu jaki by miała tutaj sens? Karty przyporządkowano tutaj do czterech elementów: Ognia, Natury, Wody i Śmierci. Jednak potrzeba niebywałego kunsztu, aby utrzymać te wszystkie moce razem, a później móc je swobodnie kontrolować. Każde dziecko świata DarenGo musi przejść własną ścieżkę, odkryć w sobie swój talent, a później doprowadzić go do poziomu mistrzowskiego, a może to być Alchemia, Tworzenie Przedmiotów czy po prostu walka.

darenGo 2 001


 

Każdy element kart ma swoje mocne i słabe strony i tak przykładowo karty ognia dominują nad tymi natury, a ona zaś nie ulęknie się przed magią wody. Woda gasi ogień i tak się wielkie koło zamyka. Śmierć jest końcem i stawi opór każdemu przeciwnikowi. Jednak same karty oprócz podziału na elementy dzielą się na różne, inne typu jak karty potworów, ziemi i artefakty, a każda ma swoją unikalną rolę. Potwory atakują i bronią się, karty „Lands” dostarczają podczas walki życie i manę. A artefakty, jak można się domyśleć, dodają bonus zarówno do potworow jak i kart „lands”. Dodatkowo kolor kart oznacza ich rzadkość występowania, im rzadsze tym lepsze, ale o tym przekonacie się sami. Białe są najsłabsze i najczęściej będziemy je zdobywali, a purpurowe uznajcie za legendarne, ciężko jest o nie w DarenGo II.

darenGo 2 003


 

W grze możemy również wykonując zadania czy walcząc, zdobywać nowe odznaczenia, a kolejno zdobyte oznaczają dla Nas większe profity. Dodatkowo pomiędzy bataliami możemy zająć się handlem jeśli ktoś ma żyłkę do ekonomii. Co do walki to oczywiście czekają nas zmagania PvP z innymi graczami na specjalnych arenach jak i walki PvE, więc nudno na pewno nie będzie.


Gry podobne