Gdy tylko gra Dead Trigger 2 pojawiła się na Facebooku to dostaliśmy to czego chcieliśmy, czyli akcję i wystawionych jak na widelcu zombiaków, z których przy użyciu rozmaitego sprzętu możemy robić papkę patrząc jak im po każdym strzale odpada jedna z kończyn, a następnie możemy dobić de facto i tak już martwego stwora. Jednak zwykłe zombiaki to żadne wyzwanie, inna sprawa jeśli na naszej drodze staną specjalne umarlaki, zwane w grze jako Mini Bossy – to one będą dla nas utrapieniem, ale do czasu. Do czasu dopóki nie zapoznacie się z poniższym poradnikiem, który podpowie wam jak z takimi bosikami walczyć, jak ich łatwo eliminować z drogi. Stając przed jednym z nich zaczynamy mieć problem, bo brakuje już amunicji, przeładowanie trwa całkiem sporo, a taki Panzer na nas naciera z pełną prędkością – co robić? Poznajcie słabości przeciwnika i wykorzystajcie je przeciwko niemu w walce.

Jak łatwo zabić Vomitrona?

Vomitron


Rzygający obrzydliwościami potwór to jeden z największych „przystojniaków” w Dead Trigger 2. Zabicie go nie wymaga specjalnej strategii, ale uważajcie bo nawet na spore odległości może opluwać nas swoją mazią. Najlepiej unikać jej i być w ciągłym ruchu jednocześnie ładując w niego kolejne magazynku. Tym samym zalecam ukrycie się za jakimś obiektem i strzelać.

Jak łatwo zabić Panzera?

PanzerNie łatwo jest ubić drania, a to dlatego że posiada mocny pancerz i niekiedy mam wrażenie, że wprost żywi się moimi kulami. No cóż, czas użyć granatów. Dwa dobre, celne rzuty i nie ma Panzera. Niestety koszt walki przewyższa znacznie nagrodę jaką otrzymamy za jego ubicie, ale skoro wszedł nam w drogę to chyba nie będziemy tchórzliwie uciekać? Inną ciekawostką jest to, że można go ubić szybko kulami, ale tutaj należy ładować mu cały magazynek w plecy, co niekiedy nie jest łatwym zadaniem.

Jak łatwo zabić Sciefist (Naukowca)?

SciefistGdy spotkacie tego naukowca to upewnijcie się, że znajdujecie się w odpowiedniej odległości od niego. Jest strasznie radioaktywny i potrafi tym samym wysysać z nas życie, aż do śmierci. Trzymajcie więc dystans i strzelajcie.


Nie może zadać wam żadnych innych obrażeń.

Jak łatwo zabić Kamikaze?

KamikazeZapewne jego kraj pochodzenia to Japonia i po śmierci zamienił się w samobójce, ale jakże skutecznego, który wysadzając się w bliskiej odległości od nas potrafi wykończyć nas jednym podchodem.

Łatwiej go zabić niż Naukowca, wystarczy że nie damy mu okazji na zbliżenie się do nas.


Jak łatwo zabić Ragera?

RagerRager to zmora każdego gracza, w porównaniu do innych mini bossów w Dead Trigger 2 jest szybki i niezwykle niebezpieczny, ale to nie znaczy, że jest trudny do pokonania. Jego jedyną bronią jest ona sam, naciera na nas z dużą prędkością, ale… ale jeśli widzimy, że już biegnie do nas to warto zrobić trzy kroki w prawo bądź lewo i jego atak nie odniesie skutku.

Gdy zaczyna biec nie zmienia swojej trasy, co sprawia, że łatwo robić uniki.

Każdy mini boss jest łatwy jeśli użyjemy granatów, ale czasami nie opłaca się skórka za wyprawę i zanim poświęcimy kasę na granaty to zastanówmy się czy ich użycie jest warte nagrody. Czasami równie skuteczna jest nowa broń, choć te najlepsze znajdują się w segmencie premium to warto ulepszać tą, którą aktualnie posiadamy.


Gry podobne