Deep Silver nie chce zrezygnować z kontynuacji swojej serii gier Dead Island czego dowodem jest ich najnowsza produkcja Dead Island: Epidemic, w którym na nowo przyjdzie nam się zmierzyć z nieskończonymi hordami zombiaków, ale z małą różnicą – w tym przypadku nie czeka nas zwykłe MMO, jest to gra MOBA, gatunek ostatnio dość popularny, choć nasuwa się pytanie kiedy nadejdzie apogeum popularności i gracze zmienią swoje upodobania, a na horyzoncie wśród gier online pojawi się coś zupełnie nowego.

Co ciekawsze, Deep Silver nie określa swojej produkcji jako MOBA, wymyślili swój własny gatunek łącząc zombie z MOBA wyszło i ZOMBA (Zombie Online Multiplayer Battle Arena) – no proszę Was to lekka przesada.


Oczywiście Dead Island: Epidemic to typowa sieciówka multiplayer, gdzie aż roi się od chodzących trupów, a i po wejściu do akcji równie gęsto posieje się prawdziwy trup. Pogramy zupełnie za darmo i to chyba dla wielu Naszych czytelników najważniejsze. Zresztą kto teraz płaci jakikolwiek abonament, już nie wspomnę o tym telewizyjnym.

Dead Island: Riptide

 

Nie wiem czy wiecie, ale to już trzecia odsłona serii Dead Island i część Epidemic zachowuje doskonale nam znane elementy z Riptide.


Póki co potraktujcie to jako zapowiedź gry, gdyż obecnie czekamy wszyscy na wydanie, ale z tego co słyszałem już na Gamescom 2013 dowiemy się czegoś więcej o premierze gry, albo o samych testach.

Bądźcie czujni…


Gry podobne