Bohaterowie w grze DC Legends: Battle for Justice są awansowani za pomocą XP Meta-Agents, czyli krótko mówiąc dzięki doświadczeniu nabywanemu w trakcie gry. Można je zdobyć poprzez normalną rozgrywkę, w tym (ale nie tylko) ukończenie misji kampanii i udział w wybranych wydarzeniach.

Na stronie „Bohaterów” dotknij ikony Bohatera w swojej kolekcji, aby wyświetlić jego profil. Naciśnij przycisk „Level Up”, aby wyświetlić swoją kolekcję XP Meta-Agents.


Stąd kliknij XP Meta-Agent, który chcesz użyć. Jeśli masz więcej niż jedną sztukę tego samego typu Meta-Agenta, zostaniesz poproszony o wybranie liczby Meta-Agentów tego typu, którą chcesz zużyć. Jeśli wolisz użyć wszystkie posiadane XP Meta-Agenty, po prostu dotknij przycisku „Automatyczny wybór” (Auto Select).


Po dokonaniu wyboru naciśnij przycisk „Zastosuj”. Zauważ, że pojawia się koszt w Zielonej Esencji zależny od ilości zastosowanych Meta-Agentów XP i ilości XP, którą twój Bohater ma otrzymać. Możesz odznaczyć XP Meta-Agentów w dowolnym momencie przed potwierdzeniem wyboru i wydaniem na opercaje Zielonej Esencji.

Pamiętaj, że poziom twojego Bohatera nie może przekroczyć twojego obecnego poziomu konta. Jeśli jesteś bliski maksymalnemu poziomowi Bohatera w oparciu o bieżący Poziom konta, wówczas zastosuj tylko tyle XP Meta-Agentów ile jest potrzebnych do osiągnięcia tego maksymalnego poziomu. W takim przypadku nadmiar Meta-Agentów nie zostałby wydany ani stracony, co oznacza, że ​​możesz je zachować i / lub użyć na innym Bohaterze w swojej kolekcji.Gry podobne