Kiedy rozpoczyna się wydarzenie Rozbójników Bizantyjskich w grze Days of Empire: Harem Królewski, członkowie R4, R4 oraz Urzędnicy Sojuszu mogą je aktywować w centrum Wydarzeń lub poprzez dowolne Starożytne Relikty w królestwie.

Po aktywacji, wszyscy członkowie sojuszu muszą obronić swoje Zamki, by zdobyć punkty. Im więcej Rozbójników uda się graczowi zabić, tym więcej punktów zostanie jemu oraz Sojuszowi przyznanych. Większa ilość punktów oznacza lepsze miejsce w rankingach indywidualnych i Sojuszu oraz większe nagrody! Pamiętaj, w trakcie wydarzenia musisz obronić się przed 16 falami ataku. Przerwy między atakami wynoszą 4 minuty.


Członkowie R4 i R5 mogą dostosować poziom trudności wydarzenia przed jego aktywacją. Wyższy poziom oznacza większą ilość trudniejszych do pokonania Rozbójników, lecz również lepsze nagrody. Współpraca drużynowa jest kluczowa do zdobycia większej ilości punktów na wyższych poziomach.

Każdy członek Sojuszu ma 2 szanse poniesienia porażki w walce z Rozbójnikami. Po 2 poniesionych porażkach, ataki na tego gracza ustaną. Gracz nie otrzyma żadnych punktów indywidualnych, lecz nadal może wesprzeć innych członków, by pomóc swojemu Sojuszowi w zdobyciu punktów.

Kiedy wszyscy członkowie obronią dwie lub ukończą wszystkie 16 fal ataku, wydarzenie zakończy się.


Pamiętaj: Przedmioty Ochrony Wojennej nie działają w czasie tego wydarzenia. W czasie wydarzenia jednostki mogą zostać jedynie ranne, w zależności od pojemności twoich Obozów Leczniczych.


Gry podobne