Poczuj gęsią skórkę na ciele, kiedy złowrogi, ciemny duch porusza się po tych ziemiach… Jedynie nieustraszeni wojownicy spróbują wytropić Ifryta i wysłać go z powrotem do ciemnej czeluści. To ty musisz zadąć w Róg Napaści, wygnać Ifryta z tych ziem i odebrać jego wspaniałe skarby!

Zasady Gry

Zadmij w Róg Napaści w grze Days of Empire, by wezwać swych żołnierzy d bitwy z mrocznym Ifrytem! Istnieje limit ilości zabicia bestii, który odświeża się codziennie o godz. 00:00 (GMT). Ifryt posiada dwa poziomy wyzwania: normalny i trudny. Poziom normalny to wydarzenie dostępne każdego dnia. Poziom trudny to limitowane czasowo wydarzenie, które otwarte jest w każdy wtorek od godz. 00:00 (GMT) i trwa przez 24 godziny. W trybie normalny, jeden kontratak będzie cię kosztował 5 Rogów Napaści. Zostaniesz jednak hojnie nagrodzony. Na poziomie trudnym, każdy atak spowoduje zużycie 20 Rogów Napaści, jednak nagrody będą znacznie lepsze oraz w większej ilości.


Kto może zmierzyć się z Ifrytem?

Po zdobyciu poziomu 6 Zamku, możesz wejść do Pałacu Demona. Gdy po raz pierwszy wkroczysz do Pałacu Demona, otrzymasz 5 Rogów Napaści.

Zasady Nagradzania

Otrzymasz nagrody za każdy kolejny kontratak, lecz jest co jeszcze! Możesz zostać obdarowany przez Sułtana! Dzięki temu darowi, nie będziesz potrzebować Rogów Napaści, by zaatakować Ifryta, a po jego pokonaniu zabrać wszystkie skarby! Zwołujący atak zdobędzie dużo Złota, lecz jego sojusznicy również otrzymają swoją część. W skrzyni skarbów masz również szansę na znalezienie cennych Piór! Wymień je na Skrzynie Pióra!


Gry podobne