Dziś mam dla Was poradnik na temat kolejnego wydarzenia w grze Days of Empire o nazwie “Boski Gniew”, w którym zmierzycie się z Mistycznymi Bestiami, ale za to czekają na Was niesamowite nagrody, z pewnością będą idealne w każdym haremie.

Zasady wydarzenia

1. W czasie wydarzenia każdy Lord ma 20 szans na zaatakowanie Mitycznych Bestii.


2. Kiedy Mityczna Bestia osiągnie swój ostatni słupek zdrowia, przejdzie w tryb furii, a jej zdrowie zostanie wzmocnione.

3. Przed każdym rozpoczęciem wydarzenia, Lordowie zostaną poinformowani o słabej stronie bestii. Dzięki tej informacji Lordowie będą mogli użyć zadać maks. 100% więcej bonusowych obrażeń Mitycznej Bestii.

4. Podczas mobilizacji na Mityczną Bestię, łączne zadane obrażenia nie zostaną po równo rozdzielone, lecz będą zapisane zgodnie z obrażeniami zadanymi przez wojska każdego z Lordów.


5. Podczas ataku na Mityczną Bestię istnieje szansa na aktywację Ataku Krytycznego, który spowoduje 100% bonusowych obrażeń na podstawie największych, początkowych obrażeń. Istnieje maksymalna ilość obrażeń, jakie można zadać Mitycznej Bestii w pojedynczym ataku. Dodatkowe obrażenia zadane ponad ten limit nie zostaną wliczone.

Nagrody

1. Za każdy atak Mitycznej Bestii zostaną rozdane nagrody. Im większa ilość obrażeń, tym lepsza nagroda.

2. W czasie wydarzenia, kiedy łączna ilość obrażeń zadanych Mitycznej Bestii osiągnie określoną ilość, będziesz mógł otworzyć skrzynię Nagrody Obrażeń na stronie wydarzenia.


3. W czasie wydarzenia, 100 najlepszych Lordów w rankingu obrażeń otrzyma osobistą nagrodę rankingową.

4. Wykończ Ją! Usuń wszystkie słupki zdrowia Mitycznej Bestii zanim przejdzie w tryb furii i wygraj Szczęśliwą Nagrodę: Ostateczny Cios.

5. Wykończ pozostałe słupki zdrowia Mitycznej Bestii zanim przejdzie w tryb furii i wygraj Szczęśliwą Nagrodę: Śmiertelne Uderzenie.

6. Za atakowanie Mitycznej Bestii możesz osiągnąć różne osiągnięcia. Ukończ ukryte osiągnięcia, by odebrać inne Szczęśliwe Nagrody.

7. W czasie wydarzenia można znaleźć Skarby Mitycznej Bestii i użyć ich do wymiany na wspaniałe nagrody w Sklepie.

Inne Zasady

Podczas wydarzenia, jeśli w Królestwie zostaną pokonane wszystkie Mityczne Bestie, pojawi się ich następna fala. Lordowie! Łączcie swe siły i wspólnie walczcie o coraz lepsze nagrody!


Gry podobne