Kochasz kosmiczne podboje? Jesteś fanem walk z udziałem statków kosmicznych? To gra przeglądarkowa MMO Dark Orbit będzie dla Ciebie odpowiednim tytułem. Producent gry Bigpoint zasłynął właśnie z niej i do dnia obecnego jest jedną z najlepszych produkcji w swoim gatunku.

Dzień w dzień przyciąga coraz większe grono graczy, a dlaczego? Przekonaj się sam. W grze browserowej Dark Orbit wcielimy się w rolę pilota własnego statku kosmicznego, który zostanie rzucony w wir walk kosmicznych, ale tylko z naprawdę silną flotą mamy jakiekolwiek szansę odnieść sukces w tym kosmicznym świecie.


Opis gry DarkOrbit

Fabuła gry toczy się w niedalekiej przyszłości, nasza planeta Ziemia już nie jest dobrym miejscem, w którym można dożyć starości, wyniszczona i zdewastowana zmusiła wszystkich do poszukiwania nowego domu.

gry mmo dark orbit 1

Jednak codzienny przepych i walka o wszystko co nas otacza w końcu przenosi się i do kosmicznego świata, wielkie korporacje wydobywają surowce i walczą o nie za wszelką cenę, każdy chce więcej i więcej.


W grze MMO Dark Orbit czeka nas codziennie tysiące wyzwań, miliony questów, a i równie dużo jak nie więcej niebezpieczeństw. Nasz statek jest na początku niewielki, słabo wyposażony i narażony na ataki mobów jak i innych graczy z przeciwnej frakcji, ale z biegiem czasu dokupujemy części, zmieniamy modele statków i to przed nami zaczynają wszyscy uciekać, a nie na odwrót. Wszystko zależy od naszego zaangażowania i niekiedy od głębokości naszych portfeli. Oczywiście jeśli mamy wielu przyjaciół to dobrze założyć jest przymierze i walczyć u swego boku ramię w ramię.

Gra Dark Orbit wymusi na nas wykreowanie w sobie taktycznego myślenia, kombinowania i oczywiście śmiałych decyzji, które poprowadzą nas do zwycięstwa.


Gry podobne