Jeśli nie wiecie co robić w dzisiejszy nudny wieczór to mam dla Was fantastyczną propozycję – zagrajcie w grę przeglądarkową Czarodziejskie Kulki. Czarodziejskie Kulki to gra na nk, prosta, nie wymagająca, ale dająca dużo rozrywki i wciągająca na wiele długich godzin. Gra przypomina mi taką mini gierkę na PC z dzieciństwa, w sumie to była jedna z pierwszych gier jakie wciągnęły mnie na ponad 4h bez przerwy, później w moim życiu nastała era tetrisa, wiem – stary już jestem. Nie ma tutaj co za dużo opisywać bo sprawa jest prosta, wchodzimy do gry, mamy planszę i wyszukujemy takich samych kulek położonych obok siebie. Jeśli są tam minimalnie dwie kulki tego samego koloru obok siebie to klikamy w jedną z nich i znikają, a na ich miejsce pojawiają się nowe i tak wkoło.

gra na nk czarodziejskie kulki (1)


Czarodziejskie Kulki nie są mimo to prostą grą, początki mogą wydawać się łatwe, ale co z sytuacjami kiedy nie mamy już za dużego wyboru, albo została nam już jedna opcja? Z pomocą przychodzą nam do gry różnego rodzaju bonusy. Dość często pojawiają się te darmowe, a mowa tutaj o bombach, które likwidują pewną ilość kulek dookoła. Inne już kosztują nas realną kasę, także w Czarodziejskie Kulki tylko fanatycy niech inwestują, albo ci co na siłę chcą zdobyć jak najwyższy poziom. Te słabsze bonusy są dość tanie bo jedna złota moneta wystarczy, aby je zdobyć, ale to są jednorazówki, więc i tak są drogie. Z drugiej strony zajrzyjcie do sklepu gry, wtedy się przerazicie! Nie wiem, ale mam wrażenie, że NK już na byle pierdołach chce zarobić. WSTYD.

Gra Czarodziejskie Kulki jest grą casualową, wciągającą, ale prostą, polecam ją zarówno starszym jak i tym młodszym graczom, ciekawsza alternatywa niż ogłupiające gry w stylu Kraina WIkingów. Gry podobne