Cultures Online to darmowa gra MMO na przeglądarkę z elementami strategicznej rozgrywki multiplayer. Możemy dzięki niej przetestować swoją siłę przeciwko innym Wikingom czy też omawiać z nimi nowe strategie podbojów kolejnych terenów. 

Przygodę zaczynamy tutaj od niewielkiej wioski położonej gdzieś na północy na równie niedużej wysepce. Najmujemy tutaj kolejnych Wikingów i decydujemy czy chcemy pomóc im rozbudować wioskę i poszerzać jej strefy wpływów czy też chcemy towarzyszyć swojemu bohaterowi podczas eksploracji otaczającego nas świata i licznych rajdów.


Opis gry Cultures Online

Decydujemy sami jak zarządzać wyrastającą jak grzyby po deszczu wioską, a także o tym czy chcemy być typem wojownika, budowniczym czy może odkrywcą? Każda kolejna decyzja odgrywa ważną rolę w procesie rozgrywki.

cultures online 001

Klasa naszego bohatera w Cultures Online będzie w dużej mierze zależała od posiadanej broni. Bohater również może używać tylko tej broni, na którą pozwalają mu posiadane umiejętności. Silny wojownik powinien odrzucić łuk i chwycić wielki topór, ale inteligentny bohater zdecyduje się właśnie na zasięgowe ataki śmiercionośnym łukiem. Każda broń może być niezwykle skuteczna w konfrontacji tylko z jedną bronią innego typu, a z całą resztą ma o wiele mniejsze działanie.


cultures online 002

Gra Cultures Online została stworzona przez Funatics (Panzer General Online i UFO Online). Jak widzicie pracownicy wymienionej firmy oddali nam całą masę przydatnych funkcji, a także kompletną swobodę w decydowaniu kim tak naprawdę chcemy się stać w grze. Warto wypróbować, choćby na chwilę.


Gry podobne