Na tapecie gier online pojawiła się ostatnio nowa produkcja, której gatunek twórcy określają jako „symulacja życia z elementami MMORPG”. Symulacja życia? To co hodować znowu będziemy zwierzęta? Prawie, że tak! Chodzi o to, że to my wcielimy się w dziwacznego stworka, który posiada unikalne DNA, chce się powiedzieć niepowtarzalne, a ono daje nam jeszcze bardziej dziwaczne cechy. Tak samo jak na lekcjach biologi uczyliśmy się o przekazywaniu genów przez rodziców, tak samo i w Creatures Online wszystko z czym się urodzimy to spuścizna po naszych rodzicach.

Idąc tym tropem sami później stworzymy własne drzewo genealogiczne rozmnażając się dalej z innymi potworkami. Jak dla mnie brzmi to jak kolejna kopia gier w stylu Dragon City, gdzie zajmujemy się tworzeniem krzyżówek naszych smoków, ale to nie będzie gra casualowa, wydaje ją ProSiebenSat 1, czyli studio, od którego otrzymaliśmy takie hity jak DC Universe Online.


creatures online

Zapowiedziano również, że premiera gry Creatures Online odbędzie się w okresie wakacyjnym, więc będzie sporo czasu na testowanie. 


Gry podobne