Już budowaliśmy własne zoo, własny kurort tropikalny czy też zajmowaliśmy się własną farmą. Tutaj jednak w grze przeglądarkowej MMO CrazyPark mamy okazję wybudować wspaniały park rozrywki i jeśli szczęście dopisze, zostać najlepszym właścicielem lunaparku.

Zostajemy tutaj dyrektorem właśnie takiej placówki, a jak wiadomo samo takie stanowisko to już duża odpowiedzialność, musimy podejmować strategiczne decyzje, które będą rzutowały na los i wygląd naszego parku.


Jednak są dwa ograniczenia naszej kreatywności, a są to: nasza wyobraźnia i oczywiście zebrane środki na zakup nowego sprzętu czy też innych atrakcji. Jednak o kasę nie będzie trudno o ile zainwestowaliśmy rozmyślnie, a z nowych rozrywek wszyscy klienci są zadowoleni. Jeśli wszystko będzie po myśli gości to nawet się nie obejrzymy jak przybędzie nam zer na koncie. W przeciwnym razie dołożymy do interesu.

Jednak nie tylko wątek ekonomiczny jest tu ważny, ale znajdziemy także tutaj elementy RPG, gdzie dzięki zdobywanemu doświadczeniu, zdobywamy punkty, które możemy rozdać aby podnieść statystyki naszej postaci. Można oczywiście dla umilenia rozgrywki powiększyć grę do maksimum naszego ekranu.

Jak widać po tym krótkim opisie gra jest oferowana dla ludzi w każdym wieku, gdyż jest to po prostu masa dobrej zabawy.Gry podobne