Crazy Shooter Online to ekscytująca gra 3D, strzelanka, opracowana przez Kingsoft i opublikowana przez CIB Net Station. Jest wyposażona w prosty interfejs i środowisko gry rekreacyjne.

Doświadcz niesamowitych emocji i pobudź zmysły poprzez globalne wyzwania Crazy Shooters! Główną cechą jest Break the Tradition, Trendy Personality, Fun Experience. Wszyscy gracze mogą nosić najmodniejsze ubrania, a następnie wstąpić do bitwy! Nie będzie niespodzianek, gdy gracze współpracują między sobą w zespole mogą użyć szerokiego arsenału potężnych broni. Ponadto, gracze mogą używać specjalnych broni, aby zmienić wroga w śmieszne zwierzęta! Te zabawne i niepowtarzalne właściwości udostępniana są wyłącznie dla graczy!


Najbardziej wyjątkową cechą tej gry jest wciąż zmieniający się system Avatarów. Gracze mogą korzystać z różnych stylów, takich jak wygląd wojskowego garnituru czy też stylowe ubrania współczesne. Można pokazać swoje umiejętności walki i potęge, można także pokazać swoją osobowość i stać się najbardziej niebezpiecznym wojownikiem. Zaskakujące efekty unikalnych broni takich jak bazooka przyniesie satysfakcję wszystkim graczom! Każdy może zrealizować marzenie bycia bohaterem, walcząc w tym wspaniałym środowisku gry!


Gry podobne