Gremliny jak wiemy są niewielkie, ale strasznie hałaśliwe i cechują się niebywałą złośliwością. Ale w Crazy Gremlins sprawa wygląda zupełnie inaczej i owe stworzonka przedstawione są jako sympatyczne i nieco zwariowane stworki, które pokochacie już po kilku minutach zabawy. 

To właśnie gracze wchodząc do świata Gremlinów wcielają się właśnie w jednego z tych potworków, zwiedzają cały świat gry i nie zawahają się, aby zaatakować w razie potrzeby. Pojedynki, jak przystało na prawdziwą sieciową grę multiplayer, toczymy z innymi użytkownikami, ale na walkach gra się nie kończy i czeka nas wykonanie setek różnego rodzaju misji i zadań za które de facto zgarniamy fantastyczne nagrody o jakich niektórzy gracze w innych podobnych produkcjach mogą jedynie pomarzyć.


Oczywiście na samym starcie musimy zdecydować do jakiej klasy nasz Gremlin będzie przynależał, a także decydujemy poniekąd o jego wyglądzie i posiadanych umiejętnościach. Wchodząc na arenę w Crazy Gremlins czekają nas ekscytujące pojedynki PvP z innymi przedstawicielami naszego gatunku, a w okolicznej, choć nieco zwariowanej tawernie postacie NPC przydzielą nam odpowiednie dla poziomu zadania. Zadania i misje są o tyle fajne, że pozwalają nam zdobywać przydatne przedmioty dla naszego stworka, które krok po kroku pozwolą nam zdobyć nowe, wyższe poziomy i jeszcze lepsze elementy ekwipunku. Jednak jeśli uda nam się już wzbogacić to równie dobrze można zajrzeć na okoliczne targowisko, gdzie kupimy pełen zestaw począwszy od mocnego hełmu po magiczne amulety.


Gwarantuje wam, że już po pierwszym odpaleniu gry Crazy Gremlins nie będziemy się w ogóle nudzili, choć gra nie grzeszy nowoczesną grafiką to szeroki wybór zadań i misji urozmaicą każdemu codzienną porcję rozgrywki.

Niestety gra została zamknięta!


Gry podobne