Crazy Charly jest kolejną produkcją przeglądarkową od studia Plinga na portalu społecznościowym Nasza Klasa. W grze wcielamy się w tytułową małpę Charly, ale jest to dość wybuchowa postać. Na pewno każdy pamięta kultową grę bomberman. Właśnie to jest tak jakby kolejna odsłona sławnej gierki z Nintendo.

Tak jak w starej wspomnianej przeze mnie produkcji tak i tutaj musimy oczyścić sobie przejście podczas niezliczonych i jakże niebezpiecznych przygód.


Opis gry Crazy Charly

Jednak uważaj graczu, na każdym poziomie ukrywają się liczne potwory i inne małpy, które wcale nie są nastawione do nas przyjaźnie. Jeśli uda nam się je minąć i znaleźć wyjście to na kolejnych poziomach napewno czeka nas masa niespodzianek. Podczas naszej wędrówki będziemy mogli zebrać przeróżne przedmioty, które musimy wykorzystać z rozwagą i szczyptą strategii. Ale bądź czujny bo nie zawsze prezent na nas czekający jest czymś dobrym.

Więc jeśli jesteś przekonany o swojej woli walki, sile i sprycie, które to pomogą znaleźć ci przejście w labiryncie to zagraj w Crazy Charly. Stawiaj swoje bomby w miejscach strategicznych, ćwicz szybkość i swoje taktyczne zdolności, a zostaniesz królem dżungli. Oczywiście nie będzie źle jak potowarzyszy ci tzw. “nutka szczęścia”.


Gry podobne