Core Blaze (Project CORE) jest grą MMORPG akcji stworzoną przez Gamania przy użyciu silnika Unreal Engine 3. Inspirowana mitologią kultury Wschodniej, Core Blaze oferuje wspaniały świat fantasy.

Jego elastyczność zmienia rozgrywkę podstawową w dynamiczną w zależności od różnych czynników,  wybór stylu walki i broni, topografii terenu, a nawet od pogody i pory dnia. Zmiana jakiegokolwiek czynnika wytwarza nową linię rozgrywki, która będzie zmienić strategię gracza, nawet przy wchodzeniu na tej samej mapie o innej porze dnia.

Gracze odkryją, że Core Blaze w dużej mierze opiera się na pracy zespołowej. Każdy instancja jest przeznaczona dla zespołów od czterech do większej ilości graczy.

Wolny system dopasowania strategii pozwala na dowolny wybór broni w zależności od naszych potrzeb. Gracze mogą swobodnie zmieniać swój styl walki tuż przed nią: np. dziś Miecz i tarcza, jutro Great Sword czy też Long Bow, co sprawia, że łatwo znaleźć graczy do współpracy. Ponieważ każdy gracz rozwija się niezależnie przez całą grę, jego umiejętności i cechy wzmocnią się i wpłyną na działanie każdej broni.