Cooking Dash jest grą na urządzenia mobilne, w której wcielimy się we właścicielkę restauracji o imieniu Flo. Naszym głównym zadaniem jest zarządzanie od kuchni, dosłownie, całą restauracją. Przygotujemy tu zarówno proste, ale i pyszne potrawy, jak i bardziej egzotyczne dania rodem z całego świata. Tylko odpowiednio zarządzana restauracja przyniesie oczekiwane, duże zyski.

W restauracji musimy ogarnąć cały chaos związany z obsługą klientów jak i przygotowaniem dla nich posiłków. W ten właśnie sposób zarobimy na jej utrzymanie jak i na pewno nie zabraknie czegoś ekstra dla obsługi, czyli napiwków.


Zarobione pieniądze możemy wydać na rozbudowę restauracji, ulepszanie przepisów i polepszenie samej obsługi. Ulepszać można specjalne kuchnie, piece jak i lady do przygotowania posiłków, dzięki czemu szybko zyskamy kolejne gwiazdki za jakość zarówno dań jak i obsługi.

Wbudowane mini gry w Cooking Dash pozwolą nam zdobywać dodatkowe nagrody jak Złoto, przepisy kulinarne, bilety VIP, uniformy, a nawet zwierzaki. Dokładnie, zarówno Flo jak i jej zwierzaki możemy ubrać na każdą okazję. Im lepsze dania przygotujemy tym na wyższy poziom możemy przejść, a to oznacza zdobywanie dużej ilości Gwazdek.


W grze możemy przygotowywać specjalne receptury i nowymi daniami przyciągać kolejnych klientów. To właśnie klienci przyniosą nam sławę, zostawią cenne przedmioty, a one z kolei dodadzą nam specjalne moce. Możemy także rywalizować ze znajomymi w nigdy niekończących się wyzwaniach

Gra Cooking Dash jest całkowicie za darmo, ale jeśli chcemy możemy nieco przyśpieszyć swój rozwój kupując za realne pieniądze ekstra przedmioty.


Gry podobne