Combat Arms to jeden z już klasycznych shooterów, który wydawany jest przez Nexon (MapleStory). Dość szybka rozgrywka, ciekawe tryby i szeroki zestaw broni do wyboru sprawiają, że CA jaki strzelanka multiplayer daje radę i ciągle zbiera całe rzesze fanów nawet w dobie ciągle rosnącej konkurencji na rynku gier MMOFPS. 

Gracze wcielają się tutaj w jednego z żołnierzy, który posiada praktycznie wszystkie możliwe cechy super wojownika do zadań specjalnych.

Opis gry Combat Arms

 

Możemy wziąć udział w klasycznym trybie Deathmatch, który de facto nazywa się tutaj Elimination, jak i ruszyć do walki w Search and Destroy, gdzie bomba za bombą ściele się gęsto. Mam nadzieje, że jesteście zaznajomieni z powyższymi trybami i choć pierwszy jest dość powszechny to drugi z wymienionych powyżej będzie polegał na zmaganiach dwóch drużyn, z których jedna podkłada bomby w strategicznych punktach na mapie, a druga ma za zadanie nie dopuścić do tego i rozbrajać wszystkie jakie napotka.

Combat Arms 009

Combat Arms na szczęście dysponuje sporą ilością map, gdzie prowadzimy działania wojenne i trafimy zarówno na tereny miejskie, górzyste czy na sam środek pustyni.

Gra umożliwia użytkownikom zmianę wyglądu swojego żołnierza, jak i podjęcie decyzji o posiadanym uzbrojeniu co raczej nie powinno nas dziwić w FPSach. Jednak mi chodzi o możliwości inne, mając na przykład karabin możemy go spersonalizować, znaczy się modyfikować jego standardowe parametry dzięki wymianie magazynków czy założenie tłumika. Części możemy kupić, ale na określony czas, albo wygrać niektóre z nich w organizowanych co jakiś czas przez wydawcę turniejach.

WARTO ZOBACZYĆ  Endless Online

W Combat Arms nie musimy działać sami, dzięki systemowi gildii możemy szybko założyć własny team i ruszać do walki jak i komunikować się z członkami zespołu w wygodny sposób.