Coco Girl jest kolejną przeglądarkową grą na portalu społecznościowym facebook o modzie i urodzie. Gra typowa dla dziewczyn, które kochają kreowanie oryginalnego stylu dzień w dzień. W grze tworzymy swój własny awatar i zaraz jak zbudujemy swoją własną garderobę nadchodzi czas na kreowanie swojego codzinnego stylu. Możemy sprawić, że nasz wygląd będzie o wiele lepszy niż innych dziewczyn, więc warto się postarać bo inny gracze mogą głosować na nas. Im wyższe mamy notowania wśród innych graczy tym więcej rubinów możemy otrzymać. Jeśli przez kilka dni z rzędu będzie kreować najlepszy wygląd ze wszystkich to możemy otrzymać specjalną nagrodę w postaci „serc”.

coco girl dom


Nie ma żadnego systemu energii w Coco Girl i możemy grać tak długo jak tylko mamy na to ochotę. Nie ma tutaj także poziomów, a głównym celem gry jest to, aby wyglądać jak najlepiej, zarobić jak najwięcej i kupować za kasę nowe ubrania, nie będzie też tutaj żadnego doświadczenia. Wykonując zadnia będziemy odblokowywać coraz to lepszą zawartość i zbierać kolejne kolorowe serduszka. Niektóre rzeczy wymagają także od nas pewnej ilości znajomych, albo/i samych zaproszeń. Gracze, jak już wspomniałem, mają możliwość głosowania na najlepszy wygląd, w sumie każdy w Coco Girl wciela się po części w rolę eksperta mody, dać kciuk w górę lub doł oceniamy wygląd innych, ale można to zrobić tylko raz dziennie, więc jeśli chcemy jak najwyższych ocen to musimy postarać się, aby każdego dnia nasza postać wyglądała jak najlepiej.

coco girl carnival

Jeśli już zmęczycie się praca nad własnym wyglądem, albo też ocenianiem innych użytkowników, to możecie dołączyć do Karnawału Coco, aby zagrać w różnego rodzaju gry. Grając w nie zbieramy tzw. bilety i odblokowujemy ekskluzywne itemy, które tylko można zakupić na karnawale. Mini gry są naprawdę proste i przyjemne, więc czasem dla rozładowania napięcia warto je wypróbować.


W grze znajdziecie również Coco Market, gdzie można kupić itemy od innych graczy, albo próbować sprzedą własne, możemy także sprzedać swoje stare ubrania i dodatki. Ceny ustalają sami gracze i czasami trzeba wstrzymać się z zakupami, aby zarobić jak najwięcej rubinów.

Gra Coco Girl może nie spodobać się wielu osobom, ale w przeciwieństwie do innych jest stale aktualizowana, a w tą wspaniałą przebierankę online mogą grać osoby w każdym wieku. Kiedy uruchomicie grę pierwszy raz to zapewne będziecie musieli udać się na swoje pierwsze zakupy w Coco Shops – takie centrum handlowe w grze. Znajdziecie tutaj wszystko od piżam do najdroższego rodzaju diamentów. Możemy także odwiedzić Coco Cargo i zamówić tam ekskluzywne rzeczy z katalogu. Takie rzeczy są niezwykle drogie i zajmie kilka dni zanim dotrą do naszego mieszkania. Gry podobne