Pewnie doskonale wiecie, że polska wersja gry MMORPG Aion rusza w najbliższą środę, czyli 31 lipca 2013 roku. To będzie Nasz, prawdziwie polski serwer, na wyłączność, choć każdy tam może założyć konto. Niby to nie tak odległa data, ale nie ujawniono jaką nazwę otrzyma ów serwerek. Miejmy nadzieje, że wymyślą coś oryginalnego. Nie będzie możliwości przenoszenia postaci ze starych serwerów, więc całą zabawę zaczynamy całkowicie od nowa.

Pewnie zastanawia Was czy pogracie na starych klientach, w sumie to tak, możecie już pobrać klienta z oficjalnej strony gry, ale aby mieć polską wersję konieczny będzie patch – kiedy się ukaże? Nie wiem! Ale nie będzie to kilka mega, bardziej kilka gigabajtów danych.


Aion PL będzie całkowicie po polsku, każdy element został przetłumaczony, a i dubbing pojawi się w kwestiach mówionych. Oczywiście oddzielna wersja językowa zmusiła wydawcę do otworzenia forum po polsku i uruchomienia Naszego supportu.

Jeśli chodzi o wersję Aion 4.0, gdzie dostaniemy dwie nowe klasy to spodziewajcie się jej dopiero w sierpniu, więc dość szybko od premiery nie sądzicie?

Aha zapomniałbym, bo pewnie zastanawiacie się czy Aion jest bezpłatny? No co wy, wydaje go Gameforge i w sumie nie ma abonamentów, nie ma okresowych płatności, ale jest konto premium. Na zwykłym pogracie, za darmo, ale z wielkimi ograniczeniami, jakimi?


Macie listę poniżej:

różnica między kontami w polskim Aion

Gry podobne