Gra Co Mówią Zwierzątka na naszej klasie jest to nowa propozycja na przeglądarkę, ale tym razem typowo skierowana dla najmłodszych, z opisu podanego na portalu wynika, że gra kierowana jest do grupy docelowej dzieci w wieku do 3 lat. No to zaczynamy zabawę wybierając pierwszą planszę, jest na początku tylko jedna odblokowana Wieś, ale w kolejce czeka na nas Zoo więc niezwłocznie zabieramy się do roboty. No i co widzimy? Przed naszymi oczami ukazuje się kolorowa farma pełna różnego rodzaju zwierząt gospodarczych jak: krowa, koń, świnka, owieczka, pies czy też kogucik. Gra niby dla dzieci, ale sam nie wiedziałem co mam robić na początku, a chodzi o wciskanie klawiszy na klawiaturze. Po wciśnięciu wybranego klawisza czerwona strzałka wskazuje dowolny obiekt na ekranie, prezentując przy tym naturalny dźwięk urządzenia (np. ciągnik) czy zwierzęcia, a miły głos lektorki mówi wyraźnie nam nazwę.

gra co mówią zwierzatka główna strona


Nie ma co tutaj zbytnio opisywać bo chodzi przede wszystkim, aby nasze dziecko poznało naturalne dźwięki wsi co powiem Wam w obecnych czasach jest niezwykle przydatne bo spotkałem nie raz na swojej drodze dzieci, które nie mają pojęcia jak wygląda kogut, nie mówiąc o owcy. Bywa to nieraz przygnębiające, więc to miła alternatywa wziąć córkę lub synka na kolana i pokazać jak naprawdę wyglądają zwierzęta. Gra Co Mówią Zwierzątka jest pierwszą przydatną produkcją online na naszej klasie jakie kiedykolwiek widziałem, choć pazerność pracowników portalu nie zna granic i aby odblokować ZOO wymagają zakupu 50 eurogąbek. No bez przesady, ogarnijcie się, na dzieciach chcecie zarobić? Na mały dzieciach?

gra co mówią zwierzątka wieś

W sumie gra Co Mówią Zwierzątka to bardzie aplikacja niżeli gra, ale dla milusińskich do lat 3 to już bardzo skomplikowana produkcja.Gry podobne