Clumsy Ninja to gra o niezdarnym wojowniku, który ma jedną misję – odnaleźć zaginioną przyjaciółkę Kirę. Jednak zanim podejmie się tego zadania potrzebuje wielogodzinnego treningu, gdyż na chwilę obecną jest on naprawdę typowym ciamajdą i nie zasługuje na miano ninja. Jednak z pomocą dla niego przychodzimy my, gracze i dzięki radom Sensei (mistrza) poprowadzimy skutecznie naszego małego ninja poprzez kolejne wyzwania, zbierzemy doświadczenie, poślemy go na trening i zwyciężymy! Jednak wielu graczy zadaje sobie pytanie – jak z takiej niezdarny zrobić prawdziwego wojownika? Zapoznajcie się z naszymi wskazówkami, a dostaniecie jasną odpowiedź. Miejmy nadzieje, że ten poradnik Was czegoś nauczy!

1. Trening to podstawa


Clumsy Ninja 002

Najprościej zdobywać doświadczenie i nowe poziomy jak i kolejne kolory pasów możemy poprzez trening. W trakcie zabawy odblokujemy nowe przedmioty do treningu jak choćby trampoliny itp. Jednak używajcie do treningu wszystkiego co się da, tak aby jak najszybciej przechodzić na wyższe poziomy.

2. Nie płać za naprawy


Za każdym razem jak trenujmy naszego wojownika to uszkadzamy przedmioty użyte do tego. Clumsy Ninja daje nam kilka opcji na ich naprawę. Pierwszym sposobem jest opłacenie jej monetami i diamentami. Jednak nie polecam tego bo w grze mamy o wiele ciekawsze rzeczy, za które warto zapłacić. Jednak w niektórych przypadkach możemy obejrzeć reklamowe wideo, albo wysłać tweeta w zamian za naprawę – to się chyba bardziej opłaca niż wydawanie jakiejkolwiek waluty, zwłaszcza że ciężko ją zdobyć.

Clumsy Ninja 003

Alternatywnie możemy poczekać pewien czas i pozwolić, aby Sensei naprawił je za nas, zajmie mu to pewien czas, ale jest to darmowa metoda. Naprawdę zastanówcie się zanim użyjecie monet czy diamentów i róbcie to naprawdę tylko w dramatycznych sytuacjach. Z doświadczenia wiem, że nie ma nigdy presji aby naprawiać to za monety czy gemy, po prostu poczekajcie, trenujcie wojownika na czymś innym i tyle.


3. Zawsze wydawaj najpierw monety, a później diamenty jeśli masz wybór

Clumsy Ninja 004

Diamenty naprawdę jest ciężko zdobyć i nie przybywają nam na koncie tak szybko jak monety. Jeśli mamy opcję zapłacić za coś diamentami albo monetami to zawsze wybierajcie monety. Odwrotnie jest jeśli zamierzamy coś kupić za prawdziwe pieniądze, wtedy najlepiej zainwestować w gemy. Monety naprawdę szybko i łatwo się zdobywa, więc nie ma powodów, aby dodatkowo za
nie płacić, uzbrójcie się w cierpliwość.

4. Nie odblokowuj przedmiotów za diamenty, bądź cierpliwy

Clumsy Ninja 005

Zawsze mamy możliwość, aby odblokować przedmioty za diamenty i nawet jak nie posiadamy odpowiedniego poziomu, aby kupić je za monety to za diamenty nie mamy z ich zakupem żadnych problemów. Jednak czasami warto poczekać te dwa, czy trzy poziomy i kupić coś za monety, wydawanie na to diamentów jest złym pomysłem i po prostu nam się nie opłaca, ponownie apeluje do was o cierpliwość.

5. Zbijaj balony, aby zbierać szybciej doświadczenie

Z jakiegoś poziomu zbijanie balonów w grze daje nam olbrzymie ilości doświadczenia z wyjątkiem ognistych balonów. Szybko w grze za około 4 klejnoty możemy dostać Sky balloon i to jedna rzecz w grze, na którą warto wydać gemy, gdyż nagroda w niej jest znacznie większa niż wydatek. Na poziomie 9 możemy zbierać około 25 monet za zbicie pięciu niebieskich balonów.

Clumsy Ninja 006

Jeśli chcecie zdobywać nowe poziomy szybciej to balony są relatywnie tanim sposobem na to i co najważniejsze najprostszym. Kupujcie je i przebijajcie. Poniżej lista jaki balon ile daje doświadczenia:

  • Sky balloons – 25 monet za 5 albo 4 diamenty za 10 – nagroda 430 XP
  • Natural balloons – 50 monet za 5 albo 6 diamenty za 10 – nagroda 1,100 XP
  • Sensei balloons – 75 monet za 5 albo 8 diamenty za 10 – nagroda 6,300 XP
  • Multicolored balloons – 100 monet za 5 albo 10 diamenty za 10 – nagroda 10,000 XP

6. Complete all training before putting the game down each tim

Odkąd po każdym treningu musimy czekać aż Sensei naprawi nam sprzęt to warto wykorzystać cały asortyment elementów do treningu zanim wylogujemy się z gry. Przez ten czas co nas nie będzie Sensei naprawi wszystkie przedmioty.

Bardzo prosta i przyjemna strategia nieprawdaż?

7. Zawsze pamiętaj o zadaniach

Możemy rozbijać balony i zdobywać kolejne poziomy, ale nie mylcie ich ze zdobywaniem nowych pasów. Aby zdobywać pasy i nowe ruchy dla ninja musimy bezwzględnie przestrzegać linii zadaniowej i wykonywać każdy możliwy quest. Zadania to również dobre źródło darmowych monet jak i co jakiś czas pozwalają nam zdobywać diamenty.

8. Odbieraj bonusy za logowanie

Każdego dnia gdy powracamy do gry budzimy do życia naszego wojownika, a on odwdzięcza się nam codziennym bonusem za logowanie. Nawet jeśli nie macie czasu zagrać w Clumsy Ninja danego dnia to wystarczy, że się zalogujecie. Następnie wyślijcie ninja do łóżka, niech się chłopina prześpi i jeśli tego nie zrobicie to bonus się nie pojawi.

Clumsy Ninja 007

Za logowanie każdego dnia, jednym ciągiem w siódmy dzień otrzymamy 1000 monet.

9. Baw się swoim wojownikiem ninja

Urokiem tej gry jest to, że na różne sposoby możemy wchodzić w interakcje ze swoim ninja. Możemy nim podrzucać, rzucać nim w dal, łapać go i cisnąć o ziemię. Głupie? Jednak za te czynności zbieramy każdego dnia doświadczenie, więc nie zapominajcie, aby prócz wykonywania zadań i zwiedzania okolicy pobawić się swoją postacią.

10. Zbieraj zwierzęta tak szybko jak to się da

Kurczak to pierwsze zwierze jakie spotkamy na swojej drodze już na 10-tym poziomie. Oczywiście możemy użyć klejnotów, aby zdobyć go szybciej, ale nie opłaca nam się to. Zbieraj zwierzaki kiedy tylko możesz, ale nic na siłe. Po co nam one? Otóż każdego dnia zbierają dla na kasę nie robiąc nic, więc w dłuższej perspektywie są idealną inwestycją.


Gry podobne