Cloud Nine to darmowa gra MMORPG 3D fantasy z animowaną grafiką i rewolucyjnym systemem klasowym, znana również pod nazwą Holic 2. Clound Nine to po prostu rozwinięcie tego co mieliśmy w prequelu, czyli oryginalnym Holic. Gracze mogą, w porównaniu do wcześniejszej wersji, wybrać dodatkową klasę postaci i co najważniejsze, nasi herosi nie tylko mogą zmieniać swoją postać (zmiennokształtni), ale także mają możliwość chwytania potężnych potworów i ich oswajania na własne potrzeby.

Opis gry Cloud Nine

Unikalną funkcją CloudNine jest nowy system potworów, znany jako Monster Transformation i Monster Card Collection jak i Monster Taming/Ridding. Jak się już domyślacie, będziemy się zmieniać w różnego rodzaju bestie, zbierać karty do kolekcji czy jak wcześniej wspomniałem chwytać stwory i je szkolić, aby w przyszłości były cennym nabytkiem pomagającym nam w trakcie kolejnych potyczek. Dodatkowo system klasowy przeszedł tutaj pewną rewolucję od czasów prequela jak i dodano tzw. siedmioznakowe kombo (Seven Sign Combo) i system Dungeon Building pozwalający nam na zaprojektowanie własnej instancji.


Cloud Nine 005

Na chwilę obecną można wybierać spośród kilku ras, takich jak Koshere (dzieci ziemi), Matsuka (w części ludzie, a w części wojownicze zwierzęta) i Seneka (technologia bogów). Oprócz ras do wyboru oddano nam kilka klas postaci:

  • Wojownik – specjalizuje się w walce wręcz, posiada sporo życia i niezłą obronę
  • Łowca – mistrz łucznictwa
  • Kleryk – jednostka wspierająca, rzucająca zaklęcia leczące i boostujące staty w party
  • Mnich – podobnie jak wojownik specjalizuje się w walce wręcz, jednak jego moc pochodzi z chi
  • Mag – jednostka ofensywna posiadające destruktywny zestaw wspaniałych zaklęć
  • Łotr – niewidzialny zabójca, który potrafi atakować z zaskoczenia
WARTO ZOBACZYĆ  Argo Online

Cloud Nine wymagania systemowe:

OS: Windows XP / Vista / 2000
RAM: 256MB
HDD: 7 GB albo więcej
CPU: Intel Pentium 4 1.2 Ghz or AMD 1600+
Graphics Card: GeForce4 Ti 4200 albo ATI Radeon 9000Gry podobne