Gwiezdne Punkty (Star Points) w Clash Royale używane są do kosmetycznych zmian dla naszych kart. Gwiezdne Punkty można wydać na ulepszenie kart na poziomie 13-tym i tym samym dodaniu dla nich Gwiezdnych Poziomów (Star Levels). Karty z Gwiezdnymi Poziomami mają tzw. złote efekty (złote karty) jak i złote ubrania, zbroje, bronie i inne elementy widoczne choćby podczas walki. Łatwo je zauważyć bo podczas ich wykorzystania również błyszczą na złoty kolor. Gwiezdne Poziomy dają kartom efekty czysto kosmetyczne, bez dodatkowych bonusów.

Jak zdobywać Gwiezdne Punkty?

Pojawiają się one, gdy tylko zdobędziemy 13-ty królewski poziom. Zastępują one wtedy punkty doświadczenia podczas przekazywania kart i ich ulepszania. Zbieranie wymaksowanych kart czy to ze skrzyń, zadań czy z handlu, daje na Gwiezdne Punkty, ale nie tylko, dodatkowo zdobędziemy złoto (1 za kartę normalną, 10 za rzadką, 100 za epicką i 1000 za legendarną).


Również kupując wymaksowane karty ze sklepy są automatycznie transformowane do Gwiezdnych Punktów. Ponieważ przeładowane karty również zamieniają się w złoto, połowę wydanego w ten sposób złota otrzymujemy jako zwrot. Oznacza to, że w przypadku kart innych niż legendarne otrzymasz 1 punkt gwiezdny za 5 sztuk złota, ale w przypadku kart legendarnych 1 punkt gwiezdny za 20 sztuk złota.

Jednak karty, których nie ulepszyłeś do maksymalnego poziomu, nie dają punktów gwiezdnych.


Gry podobne