Jesteś nowy w Clash of Kings i chcesz nauczyć się teleportować lub dowiedzieć się jak zdobyć teleporty w grze? Doskonale, dzisiejszy poradnik odpowie na wszystkie Twoje pytania związane z przenoszeniem miast do innego królestwa czy dowolnego miejsca na mapie.

Różne rodzaje teleportacji Clash of Kings

  • Teleportacja dla początkujących: Losowy teleport, który umożliwia zmianę Królestwa.
  • Teleport Sojuszu: Umożliwia teleportację w pobliżu lidera sojuszu.
  • Losowy teleportacja: Teleportuj się losowo do dowolnego miejsca na mapie Królestwa.
  • Zaawansowana teleportacja: Teleportuj cię do określonej lokalizacji na mapie królestwa.

Więc jak zmienić królestwo?

Jedyny sposób na przejście do innego królestwa w Clash of Kings jest dostępny tylko na początkowym etapie gry. Kiedy zaczynasz zabawę, masz trzydniowe okno czasowe i limit zamku max. 6, aby teleportować swoje miasto do innego królestwa. Jest to możliwe dzięki Teleportacji dla początkujących.


Teleportacja dla początkujących to teleportacja „losowa”, która pozwala skakać do innego królestwa. Aby z niego skorzystać, wybierz inne Królestwo przy wyborze współrzędnych, tak aby grać ze znajomymi. Ponadto możesz użyć go jako „losowego” teleportu, aby dostać się do lepszego obszaru z zasobami wyższego poziomu.

Jak uzyskasz poziom wyższy niż szósty, nie będziesz mógł przenieść się do innego królestwa.


Jak zdobyć teleport sojuszu za darmo?

Gdy dołączysz do swojego pierwszego sojuszu w Królestwie, zostaniesz nagrodzony Teleportem Sojuszu. Jest to teleport, który zmusza cię do teleportacji w pobliżu przywódcy sojuszu. Lokalizacja teleportacji jest nieco elastyczna i jeśli nie ma dostępnego miejsca w pobliżu lidera, możesz trochę posterować bazą, aby spróbować znaleźć miejsce obok lidera.

Jak zdobyć zaawansowany teleport?

Jeśli podążasz za podstawową linią zadań królestwa, możesz otrzymać zaawansowany teleport po trzykrotnym zaatakowaniu przez wroga. Aby użyć zaawansowanej teleportacji, dotknij lokalizacji w swoim Królestwie, aby zobaczyć przycisk teleportacji.


Podczas teleportacji musisz się upewnić, że teleportujesz się na równiny, które nie znajdują się na polach zasobów lub dzikich potworach, w przeciwnym razie proces nie powiedzie.

Zero obrony i wymuszony automatyczny teleport

Należy zauważyć, że możesz „zmusić” nieaktywne zamki do opuszczenia twojego obszaru poprzez ciągłe ich atakowanie. Całkowicie wyzerowana obrona zamku powoduje to, że zostanie on automatycznie losowo teleportowany.

Inne sposoby uzyskania teleportów

Istnieje kilka sposobów zakupu lub otrzymania przedmiotów do teleportacji Clash of Kings w następujący sposób:

Losowy Teleport:
Za 100K Honor ze sklepu sojuszu
500 Złota – z normalnego sklepu

Zaawansowany Teleport:
400K Honor ze sklepu sojuszu
2000 Złota – z normalnego sklepu

Zakup wraz z paczkami: Niektóre paczki będą oferować losowy lub zaawansowany teleport.

Nagrody za wydarzenia: Niektóre wydarzenia oferują przedmioty do teleportacji, szczególnie wydarzenia związane z wakacjami.


Gry podobne