City Girl Life to społecznościowa gra na Facebooku od Playdom, która opowiada o świecie mody, więc sama aplikacja jest doskonałym wyborem dla dziewczyn, które jak wiemy lubią się stroić i malować, a tutaj mają idealną okazję zrobić co tylko chcą ze swoim wirtualnym odbiciem. Niestety jeśli szukacie jakieś odmiany od innych gier tego typu to możecie się zawieść. Jednak ci którzy grali w Sorority Life znajdą tutaj swoje miejsce, gdyż City Girl Life jest jej duchowym następca.

Zainteresowani? To sprawdźcie już dziś ją za darmo, ale ostrzegam, gra nie jest dostępna nigdzie po polsku, więc podstawowa znajomość języka angielskiego jest tutaj bez wątpienia atutem.


W grze wcielamy się w postać, która postanawia opuścić swoje miasteczko, aby zasmakować życia w wielkie metropolii, którą w tym przypadku jest Nowy Jork. Jest to tzw. podróż za marzeniami, marzeniami o wielkim świecie mody. Nie jesteśmy jednak samo, kilku znajomych ze szkoły również idzie w nasze ślady przy okazji pomagając nam osiedlić się w nowym miejscu.

citygirllife 001

Sukces w City Girl Life nie przyjdzie nam z łatwością, ale ciężko pracując z odrobiną determinacji możemy zrealizować swoje marzenia, zrobić karierę. A już teraz zabierajmy się za wystrój apartamentu, dobór odpowiedniego ubioru z najnowszych kolekcji mody, aby zrobić jak najlepsze wrażenie na otoczeniu. Możemy nawet codziennie pokazywać swoje kolekcje na specjalnych pokazach, które będą mogli oglądać nasi znajomi.


Gra to tak naprawdę wielka podróż, ewolucja od przysłowiowego zera do modelki, projektantki, zresztą same wiecie kim chcecie zostać.

Łatwo zauważyć, że cała gra oferuje nam mocno okrojone funkcje jakie znamy z The Sims, możemy tu dekorować swoje otoczenie, zdobywać nowe szczeble kariery, znaleźć nawet pracę czy iść na obiad, spać itp. Utrzymywania nasze postaci w szczęściu będzie głównym zadaniem, więc codziennie musimy monitorować jej potrzeby i wymagania.

citygirllife 002


W City Girl Life musimy także zadbać, aby nigdy nie zabrakło nam srebrnych monet na nowe ubrania i dekoracje czy też klejnotów, ale jak je zdobyć? To samo tyczy się złota, które tuż po monetach jest jedną z najpowszechniej występującej waluty. Gra sama podpowie wam jak, gdzie i co zdobywać, jest prosta i nie wymaga długiego czasu na naukę tego jak mamy grać.


Gry podobne