Osadzona w równoległej rzeczywistości gra MMORPG na przeglądarkę Chrono Blade przeniesie nas na Ziemie, w czasach gdy planeta broni się przed atakiem Imperium Cronarch – tajemniczą rasę, która potrafi przemierzać różne rzeczywistości tylko po to, aby podbijać kolejne światy. Gracze wcielają się w rolę bohatera, czampiona który walczy o wolność ludzkości, a także pragnie ocalić multiuniversa. Gra MMORPG Chrono Blade rozgrywana będzie w czasie rzeczywistym, gracze mogą zbierać się w drużyny i grać w trybie kooperacji, albo mogą konkurować ze sobą w walkach PvP. Każdy gracz posiada ponad trzydzieści różnych typów ataków powietrznych i naziemnych, które można łączyć w niesamowite kombosy.Ataków możemy unikać, można je zablokować, a także użyć specjalnych umiejętności, aby im przeciwdziałać.

 


chrono blade gry mmo

 

 


Postacie, wrogowie i walki w grze MMORPG Chrono Blade zostaną zaprezentowane w trójwymiarze używając technologii Adobe Flash Player's Stage3D. Do gry możemy wybrać różne typy postaci, które różnią się zarówno umiejętnościami ofensywnymi jak i defensywnymi, a także sposobem samym w sobie ich prowadzenia. Jednak w dużej mierze to od nas będzie zależało jak poprowadzimy naszą postać.

Obecnie możemy rejestrować się do zamkniętych testów beta gry Chrono Blade i przy okazji dostaniemy item Epic Dragon Helm.Gry podobne