Lubisz mroczne klimaty? Wspaniale, więc gra Check My Goth Style na nk jest dla Ciebie idealna! Przed Tobą dziewczę do ucharakteryzowania oraz garść pomocy, aby ucharakteryzować ją w stylu Goth. Gdy już spodoba Ci się jej nowy styl, w łatwy sposób możesz zapisać swoją kreację do galerii, zapisać utworzoną scenę jako plik JPG, wydrukować, czy podzielić się pracą ze znajomymi. W sumie długo zastanawiałem się czy opisywać tą aplikację i mimo że zaliczona jest na Naszej Klasie do gier online to ku temu mam spore wątpliwości.

check my goth style 001


Więc czym tak naprawdę jest gra Check My Goth Style? Jest to zwykła przebieranka online, gdzie tylko i powtarzam TYLKO zajmujemy się kreowaniem wyglądu naszej głównej bohaterki. Nie ma tutaj systemów jak choćby w Awatarii, do dzisiejszej gry musisz mieć zamiłowanie do gotyckich stylów, czyli wiecie mroczne klimaty i takie tam.

W sumie nie jest tak źle, czarnowłosa laska z zielonymi oczami, hmm szkoda tylko, że animowana. Dowolnie możemy zmieniać wygląd ciała, uczesanie i kolor włosów, kontrolować cienie, wybierać brwi czy zmienić kolor oczu, choć osobiści zielone chyba są najlepsze. Nie zdziwcie się jak nie znajdziecie blond włosów – widzieliście blondynkę gota? Jeśli nie chce Wam się ręcznie zmieniać wyglądu swojej Pani to możecie kliknąć na „Losuj zestaw”.

check my goth style 002


Jednak wygląd ciała naszej postaci nie jest wszystkim, trzeba zabrać się za wybór odpowiednich ciuchów w grze Check My Goth Style. Oddano nam do dyspozycji dziesięć różnych zestawów, choć w wielu z nich najlepsze rzeczy są zablokowane i jedyną metodą na dobranie się do nich jest jest zakup eurogąbek.

Gdy już skończyliśmy wszelkie prace, a wygląd naszej gothki jest idealny to możemy zapisać jej zdjęcie na swoim komputerze, albo zapisać do „galerii”, gdzie każdy będzie mógł sobie w wolnej chwili pooglądać wybrane przez nas stylizacje. A jak macie za dużo tuszu w drukarce to zawsze miło jest wydrukować sobie zdjęcie naszej bohaterki i powiesić nad łóżkiem (wersja dla dziewczynek).

W grze Check My Goth Style po wejściu do galerii oprócz naszych projektów możemy oceniać to co stworzyli inni. Widzimy tam ocenę końcową, a także dane autora. Projekt można skopiować, albo pobrać bezpośredni link do niego.


check my goth style 003

Jeszcze nie weszliście do zabawy? To nie wiem czy chcecie, myślę, że gra przewidziana jest dla najmłodszych uczestniczek portalu Nasza Klasa. Kolorowa, mroczna, ale nie straszna – a tego chyba wymaga styl gotycki – mylę się?


Gry podobne