Wiecie, że już wystartowały zamknięte testy beta gry Hearthstone: Heroes of Warcraft? Bo jeśli nie to radziłbym jak najszybciej założyć konto na BattleNet i cierpliwie czekać na swój klucz, a przy odrobinie szczęścia na pewno uda Wam się go zdobyć. Oczywiście powinniście traktować je z lekkim przymrużeniem oka, gdyż to na razie nie do końca oficjalna wersja gry i jeszcze wiele się może zmienić, zresztą na pewno zmieni się mnóstwo rzeczy więc do dzieła, testujcie.

Dla szczęściarzy klucze zostaną wysłane mailowo, ale liczba puszczonych kluczy w eter będzie mocno ograniczona i z czasem się zwiększy. Wszyscy Ci, którzy przystąpią do testów nie muszą „trzymać buzi na kłudkę” bo nie ma NDA, więc gameplaye, screeny itp. są mile widziane.


Testy Hearthstone: Heroes of Warcraft będą dostępne w następujących językach: angielskim, francuskim, niemieckim, hiszpańskim, włoskim, polskim, rosyjskim i portugalskim. Oczywiście odpowiednią wersję językową wybieramy podczas pobierania klienta gry. Z tego co mi wiadomo jeszcze są niewielkie problemy z polską czcionką, ale nie martwcie się bo zostanie to szybko poprawione.


Gry podobne