Jagex, studio stojące za takimi tytułem jak Runescape przenosi swoje dzieła również na portale społecznościowe czego przykładem może być gra o wyścigach online Carnage Racing na facebooku. To nie tylko kolejna gra samochodowa, ale prawdziwy majstersztyk w tejże dziedzinie, który na pewno zauroczy każdego od pierwszego spojrzenia, dosłownie i w przenośni bo graficznie studio naprawdę stanęło na wysokości zadania, więc pod tym względem inne gry casualowe nie będą mogły się równać z Carnage Racing. Możecie liczyć na naprawdę niezłą jazdę bo produkcją gry zajmowali się członkowie Rockstar’s Midnight Club w nowej filii studia Jagex w Kalifornii.

carnage_03


Wyścigi samochodowe czy żart?

Z początku powiem Wam, że podczas moich testów gry nie wydała mi się jakoś specjalnie wyjątkowa, ale po około godzinie zabawy okazało się, że jest to jedyna gra na facebooku, która może wydać nam się naprawdę wyjątkowa – oczywiście wchodzimy tutaj w sferę gier wyścigowych pomijając inne produkcje/aplikacje. Do wyścigów w Carnage Racing staniemy przeciwko siedmiu innym graczom, ale jeśli nie znajdziemy chętnych, którzy odważą się zmierzyć z nami to możemy pościgać się z graczami sterowanymi za pomocą AI, ale gdzie tutaj wtedy przyjemność z wygranej? Dla tych mniej doświadczonych kierowców polecam skorzystać ze specjalnie przygotowanego triala, a może podczas ćwiczeń uda się Wam odnaleźć złoty środek, który sprawi, że każdy wyściga stanie się „przejażdżką niedzielną do kościoła” – w końcu każdy z Nas marzy, aby ujrzeć swój nick na tablicy wyników, oczywiście na pierwszym miejscu.

carnage_02

Zakręceni w kółko

Zdecydowaliście się? Chcecie zagrać? To powiem Wam, że w grze Carnage Racing będziemy sobie jeździć w kółko i nie żartuje w tej chwili. Do dyspozycji oddano nam wiele, wspaniale wyglądających samochodów, a co najlepsze możemy je wyposażyć w liczne bronie, boosty czy też coś na poprawę prędkości, kuszące no nie? Podczas wyścigów zarobimy troszkę kaski co pozwoli nam na ulepszenia broni, samochodu i wszystkiego co tylko da się zmodyfikować, a wszystko po co? A po to, aby nasze auto wyglądało najlepiej, jeździło najszybciej i w ogóle było najlepsze!


Data premiery Carnage Racing

Carnage Racing zaplanowano na listopad 2012 roku, dlatego wtedy spodziewajcie się więcej informacji w Naszej recenzji.

carnage_04


Gry podobne