Chcesz się ścigać? A może marzysz o własnym garażu? W nowej grze przeglądarkowej na naszej klasie Car Town masz nieograniczone możliwości! W grze od samego początku prowadzić za rękę będzie Cię miła postać – Rusty Roxy. Pokaże Ci wszystko co powinieneś/powinnaś wiedzieć zarówno przy zakupie swojego pierwszego auta, a także powie o tym jak podjąć pierwsze wyzwania w licznych wyścigach, ale do tego musimy najpierw postawić własny garaż. Znajdziemy tutaj dwie głównej waluty, zarówno złote monety (płatna waluta gry) jak i niebieskie punkty, to właśnie za nie można zakupić różnego rodzaju samochodu. Dostosowywanie samochodów udostępniono na wiele sposobów, dlatego też nasze autko wyścigowe może znacznie wyróżniać się spośród innych.Poprawiając osiągi zwiększymy naszą prędkość, a sama kosmetyka jak kolory i grafiki sprawią, że nasze cacko będzie najbardziej pożądane w całej grze. Dodatkowo udostępniono nam możliwość dzielenia się własną twórczością z innymi, dzięki zaawansowanemu kreatorowi szablonów graficznych. W warsztacie będziemy mogli wybierać spośród setek kół, opon, znajdziemy też różne zawieszenia, układy kierownicze i wiele innych wspaniałych części, które możemy posiąść o ile nas na nie stać.

przywitanie roxy w car town


Jeśli chodzi o same wyścigi to przyprawią nam wielu emocji, a w grze na nk Car Town przyniosą nam dodatkowo parę złotych monet, a one nam pomogą w rozbudowaniu naszego autka, więc wszystko kręci się jak widzicie wokół zarabiania, rozbudowywania samochodu i lądujemy na torze wyścigowym. Ciekawe jest to, że w Car Town poziom trudności każdego z wyścigów zmienia się wraz z ulepszeniami naszego auta, albo wraz z zakupem lepszej maszyny, im lepszy samochód tym więcej pracy musimy włożyć w to, aby wygrać wyścig. Dodatkowo inni gracze mogą nam rzucać wyzwania, znajdziecie w grze okienko wyzwań, gdzie będzie lista tych graczy, którzy chcą się z nami zmierzyć. Często zobaczycie koło garażu stojącego Rusty, wystarczy w niego kliknąć i przyjąć wyzwanie. Dodatkowo nasz sąsiad przyjdzie czasami i wyzwie nas na wyścig z nim, stawką będzie jego samochód, ale nie ma co się przejmować, bo jeśli przegramy to nic nie tracimy, ale Rusty przyjdzie tylko raz dziennie przez 10 kolejnych dni, później tylko będą w jego ofercie normalne wyścigi. Warto się jednak postarać.

pierwszy klient w car town

Jednak nie samymi wyścigami człowiek żyje i w grze przeglądarkowej Car Town możemy zarabiać także na inne sposoby, głównie polecam „Pracę na stanowiskach naprawczych”, gdzie klienci zostawiają swoje autka nam do naprawy, albo tuningu, a czasem może to być kosmetyczna pierdołka, ale i na niej da się zarobić. Ale jest jeden problem bo tak jak i w realnym świecie i tutaj musimy ciągle rozbudowywać garaż i dokupywać różnoraki sprzęt. Czyli bez inwestowania nie zarobimy nic, ale to chyba nie dziwi nikogo? Jednak również za każdym nowym poziomem jaki zdobędziemy odkryją się przed nami nowiutkie zadania, a zadania to nagrody, a nagrody równa się kasa. Dodatkowo przy prawidłowej rozbudowie naszego garażu może ona zarabiać sam na siebie, wystarczą właściwie dobrane elementy i gotowe.


tuning auta w car town

Jeśli chodzi o elementy typowo społecznościowe to w grze na nk Car Town można zbierać jak i wysyłać różnego rodzaju podarunki dla/od znajomych. Takie prezenty zarówno dane jak i otrzymane pozwolą na tuning auta, albo rozbudowę garażu, czasami warto pomóc bo zysk może być większy niż poniesiona strata. W grę Car Town możecie zagrać również na facebooku, opis tutaj.Gry podobne