W grze Bubble Witch 2 Saga zawiera poziomy, na których musimy zmierzyć się z czarownicą Morganą, pojawia się wtedy jako treść zadania napis „Defeat the Morgana” i są to levele identyczne jak w poprzedniej części, w których zmierzymy się z głównym bossem. Poziomy, w których zmierzymy się z tą doskonale wszystkim znaną wiedźmą zaczynają się już od 151lvl. Obecnie w grze znajdziemy 62 poziomy z tą Panią w tle.

Aby pokonać Morganę musimy przechodzić kolejne etapy, w każdym z nich znajdziemy osłonę, po której pokonaniu przechodzimy do kolejnego etapu. Ilość etapów na poziomie waha się od trzech do maksymalnie pięciu.


Jednak na każdym etapie, jeśli przebijemy się przez osłonę to nie przenosimy się automatycznie do kolejnego, najpierw musimy zniszczyć wszystkie kulki dzielące nas od kolejnego przejścia.

Bubble Witch 2 Saga: Jak pokonać Morganę?

Każda osłona Morgany posiada określony kolor, niszczymy ją strzelają w nią kulkami identycznego koloru jakiego jest osłona. Jeśli strzelimy w osłonę innym kolorem to po dotknięciu jej kulka zmieni swój kolor na losowy.


Pamiętajcie również, że jeśli ukończycie główne zadania, czyli pokonacie osłony i Morganę to zostaje wam jeszcze to mniej ważne, ale wymagane, czyli zdobycie na tyle dużo punktów, aby móc zdobyć co najmniej jedną z trzech gwiazdek. Jednak z doświadczenia wiem, że nie warto się na tym skupiać, bo jak załatwicie już pozostałe zadania to punkty same się uzbierają.


Gry podobne