Pięknego wiosennego dnia, Sasa i Bessie wybrali się na piknik, aż to nagle… Bessie została porwana przez potwora. I tak zaczyna się nasza przygoda w Bubble Pop na Androidzie, Ella i Sasa wyruszają na misje ratunkową.

Zbijaj kolejne bańki na planszy gry, aby wykonywać misje na każdym etapie, ale uważaj, nie będzie łatwo bo runda za rundą pojawiają się coraz to nowe utrudnienia, przeszkody, więc misja ratunkowa nie będzie prosta, a Bessie czeka na naszą pomoc.


Opis gry Bubble Pop

Na każdym poziomie w Bubble Pop pomagamy słodkiej wiedźmie i jej kotkowi w przechodzeniu nowych przeszkód. Poprzez tapnięcie na ekranie gry wysyłamy kulkę we wskazanym kierunku, a gdy połączy się ona tworząc ciąg minimum trzech identycznych elementów – znika wraz z dopasowanymi bąbelkami.

Bubble Pop

Każda runda ma ograniczenia jeśli chodzi o ilość możliwych do oddania strzałów i muszą nam one wystarczyć, aby całkowicie wypełnić zadanie jakie stawia przed nami rozgrywka. Niekiedy zabawę utrudniają dodatkowe przeszkody, ale umiejętnie odbijając wystrzeliwaną kulką od ścian planszy można je ominąć. Każde strącone kulki to punkty, które lądują na naszym kącie, a one pod koniec poziomu przeobrażają się w gwiazdy, których na levelu można zdobyć maksymalnie 3.


Zwrócić uwagę musicie także na to, że co pewien czas obniża się plansza gry i jeśli nie nadążymy ze zbijaniem kulek to te wiszące nad nami w końcu nas dosięgną co jest równoznaczne z porażką na wybranym poziomie i utratą jednego z żyć. Życia się odnawiają samoczynnie, ale czaszki już nie, które w Bubble Pop służą jako waluta premium, za którą możemy dokupić liczne power-up’y jakie widzicie w prawym dolnym rogu ekranu gry.

WARTO ZOBACZYĆ  WICKED: The Game

Dzięki takim wspomagaczom łatwiej jest nam przechodzić kolejne etapy, wykonywać w nich wyznaczone nam zadania, ale to drogi interes, choć z drugiej strony musimy zrozumieć i to, że deweloperzy także chcą na tym wszystkim zarobić. Bawić się można i bez nich, choć na wyższych poziomach cała zabawa może być nieco utrudniona, ale naprawdę da się przejść każdy poziom bez zbędnych dodatków, wystarczy chcieć i mieć pewną dozę cierpliwości.

To jak, pomożecie odszukać i uratować Bessie? Jeśli tak to wejdźcie na Google Play i pobierzcie Bubble Pop na Androida już dziś.


Gry podobne