Bubble Paradise to kolejna gra przeglądarkowa w stylu bubble przeniesiona na ramy portalów społecznościowych, a mowa tutaj o facebooku. Historia w grze przedstawia się następująco, zły Tyranozaur Rex zaplnował zniszczenie naszej krainy poprzez aktywację od lat uśpionego wulkanu. My jako graczy mamy za zadanie powstrzymanie tego potwora, ale droga do niego jest niebezpieczna i prowadzi przez liczne wyspy, których strzegą jego poplecznicy. Świat gry podzielony jest na takie właśnie wyspy, a na każdej z nich mamy po kilka etapów/rund, gdzie musimy przy pomocy naszego przyjaciela, małego dinozaura niszczyć nadlatujące różnokolorowe bąbelki, a jedynym sposobem jest umieszczenie na nich takich samych kolorów, aby co najmniej trzy bąbelki takie same leżały obok siebie.Gdy już uda nam się trafić to po prostu znikają. Każda runda ma określony czas, ale nie musimy się go trzymać wystarczy, że nadlatujące bąbelki nie dotkną ziemi. Czas jest liczony tylko wtedy, gdy chcemy otrzymać za szybsze przejście planszy bonus. Jeśli go przekroczymy to nie będzie po prostu bonusu. Ale zapytacie co się stanie jak dojdą do samej ziemi? No w sumie nic wielkiego, tracimy nasze życie, ale na początku rozgrywka jest łatwa, ale nie należy jej ignorować bo posiadamy na starcie tylko jedno życie. Jeśli chcemy mieć ich więcej to musimy zaprosić znajomych do gry, każdy znajomy to jedno życie.

Oprócz bonusów za czas nie ma tutaj nic innego, żadnych power-up’ów czy innych wspomagaczy, po prostu postawiono na rozgrywkę.


Bubble Paradise jest prostą produkcją, ale mimo tego sprawia wiele przyjemności i jest miłym urozmaiceniem dnia, pośród innych wielkich produkcji Bubble Paradise wyróżnia się tym, że potrafi zadowolić każdego fana arcade. Jeśli chodzi o samą graficzną stronę to przedstawia się wspaniale jak na ten rodzaj gry. Kolorowo, dynamicznie i przede wszystkim grywalnie, a w obecnych czasach tylko to się liczy.

Jeśli chodzi o gry to cieśniny bańki popping, bez doładowania lub innych rzeczy, świat gry jest podzielony na kilka małych światów tematycznych, dostępne są osiągnięcia, dla wielu pojawiło pęcherzyki na raz, poziom najszybciej, kilka etapów kompletne, itp.Gry podobne