Gra Bubble Ojooo to darmowa i co najważniejsze stworzona w języku polskim aplikacja na portalu facebook o charakterze typowym dla gier match 3. Jednak z tego co widziałem to jest to chyba najprostsza aplikacja tego typu jaką kiedykolwiek widziałem, ale to wcale nie sprawia, że jest w czymś gorsza od swoich konkurentów. Wbrew swojej prostocie idealnie spełnia swoją rolę dając nam wiele godzin fantastycznej rozgrywki, gdyż to co powinniście wiedzieć o Bubble Ojooo to fakt, że nie ma tutaj praktycznie żadnych ograniczeń, które wstrzymałoby nam świetną zabawę. Naprawdę ciężko jest tutaj przegrać, więc gra jest idealna nawet dla najmłodszych z niewielkim doświadczeniem w grach w kulki.

Recenzja gry Bubble Ojooo

Zasady gry są takie same jak w choćby w Bubble Age, czy też Bubble Safari, z dołu wystrzeliwujemy kolorowe kulki tak, aby dopasować je do analogicznych położonych na górnej części ekranu. Wystarczy zebrać co najmniej 3 takie same elementy, aby je zbić i zebrać odpowiednią ilość punktów. Oczywiście im więcej kulek tak zbitych tym lepiej. Za każdym razem w Bubble Ojooo jak zbijemy grupę kulek to znika ona całkowicie, a wszystkie inne kulki, które były doczepione do nich również znikają. Jednak chyba nie ma sensu tłumaczyć Wam tego bo doskonale wiecie o czym chciałem napisać.


Bubble Ojooo 001

Podczas zabawy w każdej rundzie naszym głównym celem jest wyczyszczenie całej planszy ze wszystkich kolorowych kuleczek. Wydaje się to być proste, ale podczas gdy my spokojnie gramy, a czas upływa obniża się poziom całej planszy i jeśli dojdzie do samego dna to przegrywamy. Jednak to nie wszystkie niebezpieczeństwa, czasami wyzwala się automatyczne odpalenie kulki. Z miejsca, z którego strzelamy widać odliczanie i wtedy następuje bez naszej zgody strzał, jeśli nie wycelujemy w tym momencie kulka poleci w dowolne miejsce utrudniając nam dalszą zabawę. Choć wcześniej wspomniałem, że nic w owej aplikacji nie ogranicza nam zabawy to użyłem słowa „prawie”, bo jeśli jakimś cudem przegramy tracimy jedno z trzech żyć, a jeśli zła passa utrzyma się dłuższy czas to zostaniemy bez życia i musimy czekać, aż się odnowią.

W sumie to by było na tyle co musicie wiedzieć o grze w kulki Bubble Ojooo, aplikacja jest naprawdę niewiarygodnie prosta, że nawet małe dzieci nie będą miały problemu ze zrozumienie zasad jakie rządzą rozgrywką. Polecam ją na wolne wieczory.  Gry podobne