Studio RapaZapp Interactive do swojego katalogu gier dodało nową, czyli Bubble Angels, która coraz szybciej zdobywa popularność na platformie społecznościowej Facebook. W grze do zadań graczy należy obrona zwierząt, co uczynić można poprzez ukańczanie kolejnych poziomów w grze w stylu bubble puzzle.

Każdy nowy level w Bubble Angels posiada limit ruchów i w trakcie gry musimy wykonać założone odgórnie zadania, od oczyszczenia planszy z każdej banieczki po zbiciu konkretnych przedmiotów z planszy, czy ich zniszczeniu. Bańki niszczymy poprzez kolejne strzały z działka, które również naładowane jest różnokolorowymi bańkami. Strzelając staramy się dopasować je tak do reszty, aby raz tworzyły ciąg co najmniej trzech identycznych elementów. Oczywiście co najmniej, bo może być ich o wiele więcej. Używając spacji możemy przełączać na działku pomiędzy dwiema różnymi bańkami.


Im więcej wywołamy eksplozji w ciągu zdarzeń tym więcej zbierzemy combo punktów, a co za tym idzie będziemy wyżej w statystykach danego poziomu. W każdej rundzie, w zależności od wyników, zdobywamy różne ilości gwiazdek, które posłużą do odblokowania skrzynek bonusowych na jednym z dodatkowych poziomów na mapie. Zawierają one głównie wspomagacze i inne boostery.

Bubble Angels

Przed każdym levelem, gracze mogą wydać zarobione monety na wspomagacze, gdzie do dyspozycji mamy celownik, albo kilka dodatkowych ruchów. Dodatkowe bonusy do zakupienia są dostępne już w trakcie gry, są to między innymi Joker, który z określonej kulki zrobi dowolną, pasującą wszędzie.


Bubble Angels na czas pisania recenzji liczy sobie 326 tysięcy aktywnych miesięcznie użytkowników na Facebooku – dane pochodzą z serwisu AppData. W porównaniu do 29 stycznia, kiedy było ich zaledwie 129 tysięcy, jest to imponująca liczba.


Gry podobne