Bright Shadow to darmowa gra MMORPG 3D utrzymana w stylu anime ze stajni studia Gamepot. Fabuła gry przenosi nas na ziemie zwane Luciena, które zostały zaatakowane przez ludzi Umbra. Ludzie Umbra wykorzystują Moc Duszy do złych celów wierząc, że zabijanie to jedyna droga do odblokowania ostatecznej siły ludzkiej duszy. To sprawiło, że mutowali i nie wyglądają dłużej jak ludzi, a bardziej jak potwory. My jako nowo upieczeni bohaterowie Luciena musimy stawić im czoła.

Jednak po pewnym czasie dowiadujemy się, że Lucianie również zdecydowali się badać moc ludzkiej duszy. To właśnie ta siła, albo inaczej Reiki, jest głównym zarzewiem konfliktu w grze. Pokonując potwory Reiki zostaje uwolnione i gracze mogą zbierać tą moc i wykorzystywać do używania posiadanych umiejętności, albo nawet tymczasowo przemienić się w potwora, którego właśnie pokonali.


Bright Shadow 005

Oprócz tradycyjnych funkcji RPG i licznych zadań, gra Bright Shadow pozwala wykorzystywać wiele funkcji społecznościowych. Można tutaj założyć gildię, tworzyć party, wykonywać kombosy i boostować doświadczenie. Gra oferuje również system ala Pokemon, który pozwala, aby obok nas biegał wierny kompan i pomagał w codziennej walce. System petów jednak opiera się na kartach, które wypadają z potworów i niektóre z nich to chowańce, a niektóre to przedmioty pozwalające personalizować swojego towarzysza.

Bright Shadow oferuje nam również system dynamicznie zmieniającej się pogody i dzięki grafice 3D wszystko to razem wzięte wygląda naprawdę imponująco.


Uwaga: Gra obecnie nie jest wydawana, poprzedni wydawca zamkną serwery.

Wymagania systemowe:

Brak informacji

Screeny z gry


Gry podobne