Studio Renatus właśnie wydało nową grę na Facebooku, strategię społecznościową RPG o nazwie Brave Tales, która przenosi graczy do czasów przed nowoczesną cywilizacją i stawia przed nimi zadanie obrony posiadanych ziem, a także będziemy musieli przejmować coraz to nowsze tereny, które obecnie są pod kontrolą przerażających kreatur.

Brave Tales oferuje nam dość złożony system walki dając przy okazji szansę na przetestowanie swoich umiejętności, a także możliwość rozgrywania własnej historii na różnego typu postaciach. Każda akcja w grze wymaga od nas klikanie, pewnej interakcji. Zadania nie są łatwe i mogą się powieść, albo i nie, ale mamy dodatkowo liczne zaklęcia magiczne, które pozwolą przechylić szalę zwycięstwa na Naszą stronę.


Zadania i misje uczą nas i bawią, a także pozwalają na zebranie odpowiedniej ilości surowców i punktów doświadczenia, co z kolei umożliwia nam kolejne ulepszenia, albo naukę nowych skilli. Nowa broń może być tworzona u okolicznego kowala, a każda nowo zdobyta ziemia generuje co pewien czas pewne profity.

 


Po więcej informacji zapraszamy wkrótce…


Gry podobne