Brave Little Beasties to przeglądarkowa gra od niemieckiego studia Upjers (My Fantastic Park, My Free Zoo). Tutaj gracze podróżują poprzez różnego rodzaju miejsca na świecie w celu odnalezienie wszystkich, małych i słodkich zwierzaków, znanych jako Beasties. Czyli coś w stylów pokemonów, musimy je łapać, karmić i trenować, aby ostatecznie móc wystawić je na arenie do walki z innymi zwierzakami. Każdy z naszych potworków posiada unikalny zestaw umiejętności i wiele zależy od tego co dajemy im do jedzenia, także główną rolę w całej grze będzie odgrywał aspekt hodowlany, a gdy jakiś zwierzak urośnie i osiągnie dojrzałość to możemy łączyć go z innym gatunkiem tworząc przy tym unikalne stworki (przypomina mi to system z Dragon City).

bravelittlebeasties 001


Jeśli chodzi o część wizualną to aż za bardzo grafika w Brave Little Beasties przypomina mi Battlemons, grę którą obecnie wydaje Travian Games, choć w dziś prezentowanej produkcji mamy w pełni trójwymiarowe środowisko, a wszystko zostało wykonane w technologi Flash. Kolorowa grafika i styl gameplay’u sprawia, że gra Brave Little Beasties wydaje się być kierowana do casualowych graczy, ale wyrafinowana i głęboka strategia, jak i niektóre skomplikowane mechaniki sprawiają, że bardziej wymagający gracze mogą znaleźć tutaj dla siebie miejsce na parę ładnych tygodni.

bravelittlebeasties 002

Redakcja Desercik.pl przygotuje Wam recenzję gry jak tylko ukaże się w języku angielski, a na obecną chwilę możecie zagrać tylko w niemiecką wersję językową.


bravelittlebeasties 003 bravelittlebeasties 004


Gry podobne